Odvolání Milana Hniličky z postu předsedy Národní sportovní agentury

hnil.jpg

 

My, níže podepsaní zástupci sportovní sféry, klubů, sportovců, fanoušků a občanů této země,

žádáme tímto vládu České republiky, aby naplnila své zákonné povinnosti a z funkce předsedy Národní sportovní agentury odvolala Milana Hniličku, a to dle § 3a, odstavec 5, písmeno c) zákona o podpoře sportu, který stanoví, že vláda odvolá předsedu Národní sportovní agentury, jestliže porušil své povinnosti vyplývající z jeho funkce zvlášť hrubým způsobem.

Milan Hnilička se za nouzového stavu účastnil oslavy narozenin, která porušovala všechna současná protiepidemická nařízení a tímto svým papalášským přístupem ztratil veškerou důvěru sportovní, ale i široké veřejnosti vykonávat nadále takto vysokou veřejnou funkci.

Jeho jednání je plivnutí do tváře nejen všem sportovcům, klubům, spolkům a sportovním fanouškům, kteří se nemohou věnovat své činnosti, ale i podnikatelům, kteří nyní nemohou vykonávat svou činnost.

 Protože Milan Hnilička odmítá ze své funkce rezignovat, a to i po apelech ústavních činitelů, mezi které patří například bývalý skokan na lyžích a poslanec Jakub Janda, požadujeme, aby v této věci jednala Vláda České republiky a Milana Hniličku z funkce odvolala.

 

 


Dominik Kolder    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Dominik Kolder svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...