Odmítáme nezodpovědné korupční jednání trestně stíhaného premiéra, odmítáme jednorázový příspěvek pro důchodce.

Vláda trestně stíhaného udavače StB staví svým pokusem o získání přízně starší generace pětitisícovým úplatkem tuto skupinu lidí do pozice nezodpovědné privilegované kasty. V době astronomického zadlužení naší země po ekonomicky likvidačních opatřeních v souvislosti s šířením čínského viru však významná skupina lidí důchodového věku odmítá stigmatizaci své generace jako nezodpovědné premiérovi klaky čekající nedůstojně s nataženou dlaní na cokoli na úkor vlastních dětí a vnoučat. Jak zákonem uložila vláda dávno před příchodem slovenského premiéra České republiky, důchody mají kopírovat platy a nikoli sloužit jako snadná lobby nahodilým udělováním bezdůvodných výsad těsně před volbami. Tím spíše v době, kdy tisíce postižených firem a v návaznosti na to statisíce domácností začínají pociťovat dopady vládních restrikcí.

Petici určenou k podpisu výhradně lidem pobírajícím penzi jsem, coby člověk v produktivním věku, sepsal na přání prarodičů svých dětí a bezpočtu svých starších přátel, kterých si převelice vážím a odmítám nečinně přihlížet jejich ponižování. 


Ziggy Horváth    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Ziggy Horváth, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...