Občanská petice proti vedení VRT po povrchu mezi Odolenou Vodou a Kopčí

Je pro nás velmi důležité, aby Správa železnic co nejvíce zachovala území, kterým má kolemměsta Odolena Voda vést nová železniční trať.
Níže podepsaní občané jsou zásadně proti vedení železnice po povrchu tohoto území s vysokou hodnotou přírodní malebnosti, které místní lidé využívají při procházkách k načerpání sil. Je to jedno z posledních míst v okolí města, které nenarušují zásahy lidského budování. Z jedné strany město obkružuje dálnice a při procházkách tímto směrem se musí dálnice přecházet, všude je slyšet, z druhé strany je zase aktivní kamenolom. Na území, kudy je trať plánována, není jen krásný sopečný terén a klidná příroda, ale i v těsné blízkosti přírodní rezervace. Přáli bychom si, aby byla železniční trať vedena co nejvíce pod povrchem a tím nebylo znehodnoceno místo, na kterém nám záleží.vrtobr.jpg


MgA. Zuzana Mašková, členka RC Sluníčko, Odolena Voda    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji MgA. Zuzana Mašková, členka RC Sluníčko, Odolena Voda svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )