Nesouhlasím s novým nařízením vlády ze dne 17.7.2020 pro Moravskoslezský kraj

NESOUHLASÍM S NAŘÍZENÍM VLÁDY PRO MSK!

TÍMTO PODPISEM ŽÁDÁM, ABY VLÁDA ROZVOLNILA NAŘÍZENÍ PRO CELÝ MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ, POPŘÍPADĚ UČINILA ZÁSADNÍ KROKY TAK, ABY NEBYLO UBLIŽOVÁNO MĚSTŮM, KTERÝ TAKOVÝ NÁRUST NEMAJÍ!

- celá situace nám přijde velmi vtipná!

Ředitelka protiepidemiologického odboru Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje Irena Martinková zdůvodnila rozšíření opatření z Karvinska na celý kraj tím, že se covid-19 začal šířit i v dalších jeho částech. Na Karvinsku se přitom podle ní situace stabilizovala... Bohužel v poslední době nedává nic smysl. 

Krajská hygienická stanice sama nevěděla čísla nárůstu onemocněných pacientů s COVID-19!

Epidemiologická situace v souvislosti s onemocněním covid-19 je z pohledu celé České republiky nadále stabilní, ale i přesto z hodiny na hodinu nařídí tyto opatření!

POČET NAKAŽENÝCH ZA VČEREJŠÍ DEN:

0 BRUNTÁL
9 FRÝDEK MÍSTEK
26 KARVINÁ
6 NOVÝ JIČÍN
5 OPAVA
3 OSTRAVA

Celá situace je vtipná ...

Kvůli takto malým číslům musí veškeré podniky ze stravovacích a ubytovacích úseku svoje podniky zavřít opět ve 23:00 a otevřít až v 8:00 následující den. (Protože koronavirus je pouze večer nebezpečný...). Kluby a bary taktéž. 

My daňoví poplatníci platíme jejich nehorazně obrovské platy, my všichni živíme českou vládu a jediné, co z toho máme tak škodu a žádný užitek.

DĚKUJI VŠEM ZA VÁŠ HLAS.

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Marek Nawro svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )