Nesouhlas s cenami pohonných hmot v České republice

Vážená vládo,

My, níže podepsaní Vás žádáme tímto o dočasné snížení DPH na pohonné hmoty a to alespoň ve výši 10%. V současné době je důležité udržet mobilitu občanů, ať už z pracovních či rodinných důvodů. Za poslední týden se zvýšila cena motorové nafty o více jak 5kč/litr, což je pro mnohé občany a firmy nepřijatelné a neakceptovatelné. V případě benzínu je situace obdobná. Tato napjatá krize cen pohonných hmot se již začala projevovat s příchodem pandemie Covid-19 a vzhledem k dalšímu zhoršení situace způsobené válkou na Ukrajině je již nutná politická intervence.

Děkujeme za Vaši podporu

Je nutné potvrdit Váš podpis v e-mailu, který Vám je zaslán prostřednictvím systému petice.com. V opačném případě nebude Váš podpis platný. Pokud se Vám stane, že e-mail k Vám nedorazil, kontaktujte nás.

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Jan Rafaj svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )