NEOMLOUVÁME SE!

NEOMLOUVÁME SE!

Vážení občané, 
jistě jste si všimli, jak sociální sítě a mediální prostor zaplavují informace o různých demonstracích ve světě proti rasismu, dokonce se podobná šaškárna odehrála i v Praze.

Účastníci skandují hesla Black Lives Matter (na černošských životech záleží), lehají si na zem, k nim se přidávají policisté, kteří si zase klekají, jako omluva za to, že jsou bílé barvy pleti. Prostě totální úpadek.

Každý jsme nějaký. Někdo je malý či velký, jiný hubený a tlustý. No a někdo je bílý a druhý černý. Tak to prostě je. Co je však nepochopitelné, abychom se za svoji barvu kůže omlouvali. Proč? Komu? Za to, jací jsme, se nikomu omlouvat nebudeme, a už vůbec ne za barvu pleti. Nemáme důvod. A věříme, že každý rozumný člověk to cítí podobně. Proto vás vyzývám, abyste tuto petici podpořili, jako projev proti rasismu vůči lidem bílé barvy pleti. 

Mgr. Tomáš Vandas 

 


Mgr. Tomáš Vandas    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Mgr. Tomáš Vandas svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...