Neničte hotely a hospody!

Neničte hotely a hospody.
Petice majitelů restaurací a hotelů

Nejsme proti rouškám, chápeme, že ta nemoc je opravdu strašná bestie. Ale nechápeme, proč si vláda vybrala jako svou lovnou zvěř právě hospody a hotely. Podpisem této petice žádáme, abyste neničili 10% ekonomiky, abyste bez důkazů nedělali opatření, která z hospod a hotelů opět dělají černou ovci, abyste nám umožnili přežít.

1. Stanovte jasná pravidla, za kterých můžeme podnikat. Otevírání a zavírání během tří dnů je pro nás likvidační a mnohem dražší, než kdyby nás jen zavřeli
2. Dejte nám alespoň nějakou kompenzaci. Peníze zatím dostali jen majitelé budov a zaměstnanci.
3. Přestaňte nás očerňovat. Za čínský virus nemůžeme a snažíme se dodržovat vše, aby se nešířil.covid.jpeg


Klára Sovová, Luční bouda    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Klára Sovová, Luční bouda svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )