Naléhavá výzva ministru zdravotnictví k zajištění vakcíny Sputnik V pro všechny zájemce.

 

My podepsaní mluvíme za nemalou část diskriminovaných občanů České republiky, kteří výslovně mají zájem o očkování vakcínou Sputnik V, jíž jako jediné důvěřují.

Vítáme postoj ministra zdravotnictví, že hodlá učinit cosi na zlepšení situace. Jednat se však musí okamžitě a důsledně. Česká republika, přes drobný pokles onemocnění i úmrtí patří stále k nejhorším v Evropě i na světě na počet našeho obyvatelstva.

Trestuhodné a v podstatě kriminální činnosti se dopustil bývalý ministr zdravotnictví Blatný.

My nedůvěřujeme lékovému orgánu Evropské unie, mylně vydávané  za odborný útvar, neboť jeho předsedkyně při „odborném“ stanovisku k této vakcíně hanlivě hovořila o ruské ruletě. Podobě hanlivě hovořili i další představitelé EU Ursula von der Leynen  i Charles Michel.

Jsme přesvědčeni, že my kteří máme zájem o vakcínu Sputnik V jsme ochotni se naočkovat bez jakýchkoliv předběžných kontrol, které mají jediný cíl, vakcínu zakázat. My jí věříme a pokládáme ji z dostupných informací za nejlepší. V této fázi musí ministr zdravotnictví postupovat stejným způsobem jako zdravotnické orgány Maďarska či Srbska. Nenechávejte zbytečně umírat lidi kvůli geopolitickým výhradám EU a naší opozice. Každý z nás jistě bude ochoten podepsat, že se očkování děje na vlastní odpovědnost


Jiří Vyvadil zakladatel skupiny Přátel Ruska v ČR jako autor    Kontaktujte autora petice


Jiří Vyvadil    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Jiří Vyvadil svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...