Madona na Moravu!
My níže posepsaní vyzýváme Národní galerii v Praze, státní instituci ČR, aby přestala pohrdat právním řádem a okamžitě a bezpodmínečně na základě pravomocného soudního rozhodnutí vrátila zpět do Brna ukradenou Madonu z Veveří, unikátní gotický obraz moravské provenience. Zároveň vyzýváme pražské muzejní a galerijní instituce, aby vrátily na Moravu i ostatní památky, aby mohly být vystavovány v místě původu.
Kontaktovat autora petice
Oznámení od správce této webové stránkyTuto petici jsme uzavřeli a vymazali jsme osobní údaje podepsaných osob.Obecné nařízení Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR) vyžaduje, aby pro ukládání osobních údajů byl legitimní důvod a aby informace byly uchovávány po co nejkratší dobu. |
| Chcete-li svou petici spravovat, přihlaste se. |
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.