Madona na Moravu!
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Madona na Moravu!
|
Nepřihlášený uživatel |
#12016-02-18 19:19Madonase musi vratit tam lam patri.... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22016-02-18 20:52Pražáci udělajú cokoliv, aby bylo po jejich, to je jasné. Viz Slovanská epopej :-( |
|
| |
|
Toman |
#42016-02-19 11:48Už sem sa lekl, že nějaký ogar chce na Moravě nechať koncertovať tu pomatenú lehkú děvu z Anglie. Sa mi zděšením zježily vlasy. Tohle ale nepochybně podporuji, už dosť z našeho kulturního dědictví Pražáci nakradli. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#52016-02-19 12:23Dobrý den,u nás na Moravě platí to,že když si někdo od někoho cokoliv půjčí,tak to vrátí! Ale bohužel v Čechách a v Praze platí zřejmě jiná pravidla! Styďte se ! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#62016-02-19 19:52Podepsal jsem, ale placená forma se mi nelíbí. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#72016-02-20 15:08Jer mi lítol, nevěděla jsem, že tato petice je zpoplatněla, proč to nebylo napsáno hned na první straně? |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#82016-02-20 15:33Petice je zdarma :) |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#9 Re:2016-02-23 17:10kdyz s tim neumim, tak za to nelezu :-* protoze tato petice opravdu nijak zpoplatnela neni |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#10 Re:2016-02-23 17:14nevim proc do toho michas Prazaky, kdyz za to muze akorat par ksindlu v radach apod. a v tech prazskych zrovna moc Prazaku nesedi |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.