Petice za zrušení existence Prahy

Dobrý den, obracíme se na vás jménem Spolku Konec Praze s prosbou o podepsání této petice. Praha dle nás jako město nemá vůbec existovat, natož jako hlavní město. Je to takový soubor chaosu a zločinu.

Dnes se vám při pomyšlení na Prahu nevybaví nádherné historické památky, udržované parky, obecně moderní město s moderní vzdělanou společností a sídlo důležitých institucí. Ne. Drogy, špína, předražený alkohol (pro cizince levný), zločiny, krajina zasázená chodníky, silnicemi, dlažebními kostkami, obchodní domy plné polonahých dvanáctiletých slečen, fast foody, bezohlední lidé, umělé životy, pokrytecké životní hodnoty, faleš, vnucený konsumerismus, Adam Kajumi, TV Twixx, pochybné vietnamské večerky, ... Vždyť v takovém městě nejde ani vychovávat děti - pokud dítě nezkazí vnucený konsumerismus, influencerství, fast foody a bubble tea, pak ho zničí drogy, prostituce či jiné zločiny. Nebo omylem skočí pod šalinu či pod ten podzemní rychlík. 
Ono obecně ani přes den tam není moc bezpečno. Pokud se večer a v noci prodávají drogy a těla, přes den se prodávají kradené voňavky a hodinky. Ani pohled na venkovní záchody, kde muži vystavují veřejnosti svůj úd, není vhodný pro vyrůstání dítěte. 

Pražené mají výrazně sníženou úroveň života, protože jim jsou vnucovány věci, které nepotřebují a v tomhle velkém množství jim škodí. Jsou omezováni, do práce a do školy jedou tři hodiny, pochytají plno nemocí, dýchají znečištěný vzduch. To zdravotní riziko je opravdu oproti jiným částem naší země značné, fyzické i psychické. 


Považujeme dále noční život na Václavském náměstí za skandální zneuctění odkazu Václava Klause. Jak může Pražan jít s čistou hlavou večer spát, když ví, co se děje na Václavském náměstí? Na památném místě tak příznačném pro Prahu? To si na to tak zvykli?


V Praze také sídlí spousta společností se svými call centry, administrativními středisky apod. U soukromých průmyslových společností (rozumějte podnikatelské subjekty podnikající v daném sektoru), často zahraničních, je jeden základní problém. Produkt, který se zpropaguje a prodá v kanceláři v Praze, se musí vyrobit manuální a robotickou prací v jiné části země. Pražani mají proto zkreslený pohled na svět a odráží se to v jejich životě. Způsobují, že v jiné části naší země nemají zaměstnanci podobné jednotvárné pracovní příležitosti. To souvisí také s tím zdravím, a to konkrétně množství firemních aut, která znečišťují ovzduší. Celé se to odráží v tom pražanském elitářství. 

Praha je bizarní, nebezpečná, zdraví a ekonomice škodící město. 

 

Takže: Žádáme premiéra Czechie Andreje Babiše, aby s okamžitou platností zrušil existenci hlavního města Prahy, de facto existenci této územní oblasti jako města dle Zákona č. 128/2000 o obcích. Toto území tímto ztratí své územní zařazení v rejstříku měst a obcí, a to včetně všech městských částí. Správa tohoto území, jak ji známe nyní, tak přestane existovat.
Hlavní město Praha jako kraj zanikne, toto území bude ve správě Středočeského kraje, ovšem o správních modifikacích jsme ochotni s premiérem vyjednávat. Městské podniky budou dodávat služby Středočeskému kraji, v případě možnosti jiným. Dopravní podnik hl. m. Prahy bude ale neodvratně zrušen. 
Novým hlavním městem se stane Česká Třebová.
Obyvatelům Prahy bude nabídnuto náhradní bydlení ve vybraných krajích, rozloha v m² bude dodržena. Mohou si vybrat i bydlení v České Třebové. Zaměstnancům bude prostřednictvím ÚP zprostředkováno náhradní zaměstnání, charakter práce bude dodržen, v některých případech může být dohodnuta práce na dálku či "home office". Mohou si vybrat, že upřednostňují práci v České Třebové. Se soukromými zaměstnavateli, zejména těmi zahraničními, bude vláda o optimálních podmínkách pro jejich zaměstnance (občany naší země) vyjednávat, a to v případě zaměstnanců, kteří nechtějí své zaměstnání vůbec měnit. OSVČ budou poskytnuty stejně příznivé podmínky pro podnikání, bude-li to v rámci možností přijatelné, a to ve vybraném místě bydliště. Mohou upřednostnit Českou Třebovou. Všem bývalým Pražanům bude zcela zdarma poskytnutý kurz převýchovy na "normální" občany, tímto rozumíme občany s vyrovnanými životními hodnotami a životním stylem.
Politické orgány a důležité instituce včetně těch vzdělávacích budou včetně svých členů přemístěny do České Třebové. Výjimkou budou soukromé školy, u kterých vláda opatrně po jedné zváží, jestli je jejich existence nutná. 
Historické památky budou dále chráněny a opravovany z rozpočtu státu, nicméně se k nim turisté nedostanou, protože se to území nebude jmenovat Praha, tudíž se tam nedostanou - o tomto problému jsme ochotní s premiérem dále vyjednávat. Část Labe protínající Prahu bude pravidelně čištěna. 

Česká Třebová je ideální z hlediska dostupnosti především vlakem, proto žádáme ještě postavení nadzemní dálnice vedoucí nad železničním vedením do všech měst s 50 tis. a více obyvateli, kam vede železnice.

Tyto požadavky odevzdáváme a trváme na jejich splnění. Mrzí nás, že to došlo takto daleko, ale ruka dobra musí zasáhnout. Pražané si za to mohou sami, zároveň ale škodí sami sobě i zbytku obyvatel Czechie. 


Spolek Konec Praze    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Spolek Konec Praze, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...