Konec důvěry v údajné vlády, údajných států.

Toto je vyjádření svobodné vůle lidí, nikoliv petice.

Prohlašujeme že:

 

1. Jsme si vědomi, že jsme zotročováni údajnými vládami, které předstírají práci pro naše dobro, ale slouží jako prostředek k obohacování pár vyvolených a jsou tak v porušení naší důvěry.
2. Jsme si vědomi, že údajná vláda jsou jen loutky a skuteční vládci jsou skrytí.
3. Jsme si vědomi, že právo rozhodovat o právu druhých a vybírat daně je otroctví, které je deklarací práv a svobod lidí zakázáno.
4. Jsme si vědomi že díky žalobě oppt jsou všechny podvody s personami zrušeny a právně jsme svobodní.
5. Jakýkoliv náš další souhlas s konáním a existencí údajných vlád, údajných států odmítáme dávat. Voleb se neúčastníme, jelikož je to projev nesvéprávnosti si vládnout sám.
6. Jsme živí lidé a jsme si toho navzájem svědky.
7. Kdokoliv vládne lidem bez jejich souhlasu je zločinec a toto je odebrání souhlasu komukoliv nám vládnout.
8. Jsme způsobilí si vládnout sami a rušíme všechny dohody s vámi.

9. Při pokusu na nás nadále uplatňovat vaše otrocké zákony a vybírání daní, jednáte v rozporu s právem.


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Odkazy: http://i-uv.com/oppt-absolute/    https://www.osn.cz/wp-content/uploads/UDHR_2016_CZ_web.pdf  https://stillnessinthestorm.com/2015/04/how-cabal-maintains-their-power-and/  https://t.me/ceskaovce

http://articleatlas.com/

 Upozornění! Aby toto bylo právně platné, musíte napsat doporučený dopis vládě a podepsat jako živý člověk malýma písmenama např. andrej z rodu burešů a dát přes to otisk prstu. Upravenou verzi, kterou budu sám posílat brzy zveřejním na telegramu. Je to defakto návrh smlouvy jako všechno v mezinárodním common law. Vydáte zákaz komukoliv vám vládnout a vybírat daně a oni pokud nesouhlasí musí doložit vlastnická práva k vám. Hlavně si pamatujte že nejste osoba! Jejich slabina je, že chtějí vypadat dobře, ale nebudou otroctví je zakázané v jakékoliv formě. Do teď nebyli žalovatelní za zavádění otroctví jen díky našemu souhlasu. Po odebrání tohoto souhlasu už budou. Nemusíte se bát vše je podle platných zákonů. Nejde o žádnou vzpouru. Pokud nejste otrok nemáte se proti komu bouřit. Jde o zrušení dohody. 

Takže verze k odeslání je ke stažení zde na Telegramu https://t.me/ceskaovce/334  Doplňte podpisy s adresami a otiskem prstu. Udělejte kopii a tu odešlete na originál dejte číslo zásilky a uchovejte pro pozdější využití např. že na základě zrušení dohod už nebudete platit propagandistickou TV apod.


Česká ovce    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Česká ovce svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...