KŘIVOKLÁTSKO SI NÁRODNÍ PARK ZASLOUŽÍ

My, občané České republiky, občané obcí Křivoklátska, majitelé nemovitostí, návštěvníci a přátelé tohoto jedinečného a krásného regionu, podporujeme zřízení NP Křivoklátsko v nejcennější jádrové části CHKO podle návrhu Ministerstva životního prostředí ČR 

Důvody podpory: 

1.     CHKO Křivoklátsko je jedinečnou, přírodně neobyčejně pestrou a ve svém jádru unikátní oblastí, svými hodnotami a ekologickým významem přesahující hranice ČR.

2.     S postupující klimatickou změnou a zvyšujícím se tlakem na krajinu se důležitost zřízení nejvyššího stupně ochrany přírody v jádrové části CHKO stává stále důležitější.

3.     Dosavadní stupeň ochrany přírody, tedy CHKO, nezaručuje zachování podmínek potřebných pro účinnou a efektivní ochranu vysokých přírodních a ekologických hodnot podle mezinárodních i státních standardů a metodik.

4.     Zvyšující se tlak na užívání přírody ohrožuje uchování její schopnosti přirozené obnovy a snižuje naději na její zachování pro budoucí generace.

5.     Přírodu nemáme zděděnou po předcích, ale vypůjčenou od svých potomků!


Ivan Kasalický    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Ivan Kasalický svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...