#FREESADA

Zdravíme Vás,

pokud se k Vám dostala petice a nejste přesně obeznámeni oč se jedná, tak následující krátký odstavec je právě pro Vás.

Dne 12.3. 2023 byl neprávem permanentně zabanován uživatel pod přezdívkou SadafakAAA z důvodu nenávistných výroků. Jedná se opět o omyl ze strany platformy, protože pro podobnou blokaci stačí větší množství nahlášení během krátkého časového úseku. V minulosti se toto stalo již dvakrát.

Šadafaka chodil na streamu rozdávat radost a smích celému chatu. Rád se angažoval a konal pro dobro komunity. Zhruba polovina všech sledujícíh přicházela na stream jen kvůli tomu, že večer přijde a bude o kontent postaráno, když to streamer dostatečně dobře nedělal.

Proto Vás tímto jednoduchým nezávazným podpisem žádáme, dejte Sadafakovi šanci opět nastartovat chod chatu. Vraťte do chatu humor a zábavu. Vzpomeňte si na to, co vše by pro Vás Šadafaka udělal. Zorganizoval pro Vás moderátorské volby, které vynesly stream z každodenního stereotypu na něco, co tu ještě nebylo. Kolik subů pro Vás díky sázkám vyhrál. Všechno to bylo jen a jen pro komunitu. Tak nyní žádáme komunitu my.

Dejte Šadafakovi šanci!

#FREESADA

Více se dozvíte na webových stránkách: https://free-sada.webnode.cz/

Děkujeme!

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji SadafakAAA svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBOPlacená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...