Řidič autobusu občan Roman Smetana. Petice proti jeho uvěznění.

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#88

2012-02-15 17:51

To, co si dovolí od roku 1993 tyto státní a vládní ,,ELITY" ČR, tak toto si nedovolili ani ti ,,proklínaní komunisté" po roce 1968 !!! ... Když Československou republiku v 68 roce začalo okupovat vojsko Varšavské smlouvy v čele se SSSR, tak také většina Čechů, Moraváků, Sleszanů a Slováků dávala svůj protest najevo podobným způsobem, jako ten pan Roman Smetana !!! ... Většina z nás mladých lidí psala nejen na plakáty, ale i na domy, na silnice, na mosty, psala se hesla na všechno možné např. ,,Ivane běž domů, máma na Tě čeká", atd. !!! ... Na ty jejich plakáty jsme malovali nejen ,,Hitlerovy knírky", ale i ,,hákové kříže" jen z těch důvodů, abychom ukázali té spojenecké armádě a především těm jejich vůdcům v Moskvě a v Praze, za co je My všichni považujeme a že se chovají právě tak, jako když nás obsadil a okupoval Hitler !!! ... A i přes toto skutečnost si ti ,,ZLÍ KOMUNISTÉ" nedovolili ani jediného z nás za tuto vzpouru proti té okupaci potrestat, a hnát někoho z nás před soud, a ani jediný z nás nebyl za tuto činnost odsouzen, ačkoli tu možnost měli, neboť nás ti komunisté tuto činnost dělat viděli a osobně nás i znali !!! ... Dle mého názoru je načase si ten rok 1968 a ten rok 1989 zopakovat, a všechnu tu ,,mafiánskou verbež" od těch jejich ,,státních i vládních koryt" ,,svinským krokem" s těmi ,,opasky, které nám ty ,,vládní bestie" stále víc a víc utahují a s klacky v ruce", je už na čase je od těch ,,koryt všechny bez rozdílu vyhnat" !!! ... Toto je můj názor...

Odpovědi

PAM36

#114 Re:

2012-02-16 00:51:59

#88: -

tak to je pravda a já souhlásím a já bych vzala ne klácek ale kovovou tyč vyházet je z oken a mlatit hlava nehlava že by je jejich matka nepoznala jsou to nenažráný prasata co si dělaj jen pod sebe na ostatní z vysoka kašlou a já bych jim spočitala že jsme tupé ovce já se jich nebojím nejraděj bych je nakopala a nafackovala šmejdům