Demise vlády a jmenování vlády skutečných odborníků.

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#17 Petice a cenzura

2012-02-04 23:47

Jsem moc rád, že se tu rozjela cenzura. Je aspoň vidět, že je vaše hnutí úplně k ničemu. Buď se chcete zviditelnit a obohatit, nebo jste prostě zárodek nové strany podobné té, co nám tu vládla 40 let. Jsem jeden z mnoha občanů co říká ne. Strčte si svoji petici a novou hymnu za klobouk:-) A nezapomeňte mi to smazat jako správní demokrati:-)

Odpovědi

Quido

#162 Re: Petice a cenzura

2012-02-11 03:02:19

#17: - Petice a cenzura 

 Ja sice nevim cemu rikas ne, zda te petici, nebo, ze nechces neco pro to udelat, aby uz konecne odesli ti, co

 delaji z nasi republiky torzo. Nebyl jsem nikdy zastancem komunistu, ale zamysli se sam nad sebou. Pokud je ti vic jak 40, tak platil sis skolne , byla republika v dluhach ? Odpoved urcite znas, a nasi vladni cinitele, to je kdo ??  Jsou to vsechno deti byvalych komunistu, co vyuzivali jen same vyhody, ktere ted berou nasim detem a vnukum se slovy o jejich demokracii.    Hold je uz treba neco  s tim udelat.  Quido

Veronika

#239 Re: Petice a cenzura

2012-02-18 13:41:25

#17: - Petice a cenzura

Tak proc sem lezete, když nesouhlasíte?Emoce si vyblinkejte někde jinde!

betr

#245 Re: Petice a cenzura

2012-02-18 19:42:13

#17: - Petice a cenzura

To by se Vám líbilo, hned v zárodku tuto petici zrušit, že?

Bohužel, máte smůlu. Naše země je rozkradená a nakolenou, pokuď ste si nevšiml. Zlodějů bylo mnoho a čím dál víc, až se čeští občané ocitli v situaci, že se stali přebytečnými ve vlastní zemi. Bez práce a nároku na ni, byť každý kdo se narodí českým občanům v ČR získává automaticky status občana, nikoli otroka, a jako občanovi mu náleží právo, dané ústavou, které mu zaručuje mít nárok na práci a spravedlivou odměnu za ni.

Vzhledem ke skutečnosti, že jste si vybudovali stát, který na práva občanů nehledí, začali jste je zaměstnávat typem, " ..nelíbí se ti? Tak táhni!" a na základě síly poptávky na trhu práce, snižovali mzdy až na současné minimum a paralelně na těchto skutečnostech budovali "tržní ekonomiku", která stoji na principu - já vypěstuju jablka, prodám je a kupím si od tebe hrušky, od tebe švestky a od tebe boty.

Vše by fungovalo, možná, pokuď by ovšem byl prostor pro tento druh podnikání, Místo takového modelu, občan pracuje v Kaufu, Tescu, nebo pro ševce a za 25% zasloužené odměny. Byt stojí občana asi 100 jeho platů, hypotéka, a třebas od ČSOB, + 300% úrok, takže 300 platů. Nevěříte? Kuba Vágner by Vám to pane neřek, ale já klidně. Já ji totiž mám! K tomu prodané vodárny a kanalizace úředníkům z magistrátů a dnes se zdražuje voda, protože je jí malý odběr, nelogicky zpoplatněné dálniční úseky kolem měst, vybudovaných za takové peníze, až by si člověk řek, že je to zlý sen.

Navrhuji přidat jako jeden do bodů petice:

Žádný občan nesmí být více než 5 x bohatší, než ten nejchudší občan v zemi.

A podepisuji.

S pozdravem,

Petr.

 

a.g.

#410 Re: Petice a cenzura

2012-03-02 17:35:33

#17: - Petice a cenzura 

Kdybych šla dříve na diskuzi, tak bych petici nepodepsala. Jsme snad dostatečně  schopní si slušné a neslušné zcenzurovat sami. Teď vím, že výlet do Prahy 15.3. 2012 ruším.

taky obcan

#430 Re: Petice a cenzura

2012-03-03 05:47:54

#17: - Petice a cenzura 

 ty jdi do haje, kdyz mas takove prispevky, tak sem nelez


Nepřihlášený uživatel

#625 Re: Petice a cenzura

2012-03-12 21:15:00

Dobře ty, copak dvě tři pěkné vilky v klidné pražské lokalitě...před jednou Lexuss, před druhou jaguár, prstíky vysoko.. hlava hluboko... asi by to bolelo, kdyby přišla změna a neměly by se odkud penízky kutálet co?...

Nepřihlášený uživatel

#857 Re: Petice a cenzura

2012-03-19 13:09:56

#17: - Petice a cenzura

asi nevíš o co jde


Nepřihlášený uživatel

#885 Re: Petice a cenzura

2012-03-20 17:33:35


Nepřihlášený uživatel

#1624 Re: Petice a cenzura

2012-05-23 19:00:49

#17: - Petice a cenzura

V takové přiblblé petice mám fakt důvěru. Kdo bude posuzovat morálku a bezůhonost navržených.


Nepřihlášený uživatel

#1682 Re: Petice a cenzura

2012-06-06 02:52:07

#17: - Petice a cenzura 

 Toto je diskusní fórum slušných lidí, kterým se nelíbí neslušnost a morální marasmus prorůstající dnes celou českou společností. Smazat vulgaritu je možná cenzura, ale demokracie rozhodně není bordel, kde může každý beztrestně urážet každého. I v demokratické společnosti si musíte nést následky za své výroky a činy. POkud někoho napadnete či hrubě urazíte na ulici, pak musíte počítat s odmítavou reakcí nebo protiakcí. A internetová cenzura je takovou protiakcí. Svoboda Vašeho slova končí u mých uší vážený pane.Vy si  také nenecháte kálet ve svém obývacím pokoji. Nebo snad ano?