Proč? Proto! Petice za odvolání Andreje Babiše a Miloše Zemana

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#16

2017-05-19 06:44

Našla jsem tuto petici a nestačím se divit kolik je v naší zemi zabedněných lidí. Achjo, doopravdy se mi chce brečet. Místo toho aby jste se starali o průšvihy a nepřijatelné chování Sobotky, který rozprodal NAŠI zemi, za kterou předci bojovali, který chce nechat zaniknout korunu českou a potopit naši republiku eurem, který jako ministr financí rozkrádal naši republiku mnohem déle... Chce se mi z vás brečet, zkuste si uvědomit proč se to všechno děje teď před volbami je to jen politická kamufláž, protože Sobotkovi teče do bot. Tímto se nezastávám Babiše (určitě si taky nabral co mohl), ale zdaleka není jediný... A je mi líto těchto demonstrací.. Lidé by se měli sjednotit a začít u Sobotky.. A Miloš Zeman to je další kapitola.. Jen protože nazývá věci pravým jménem ho nenávidíte? To jste opravdu všichni tak vzorní a ušlechtilí? Naopak by jsme mu měli být velice vděční za to že drží naší republiku ještě při životě a že dávno duch naší země nevymřel a nestali jsme se jen dalším kapesníkem na vytírání zadku EU. Je hezké, že máme z EU dotace,ale raději nechám děti hrát na dřevěných průlezkách a učit se na obyčejné tabuli než abych musela poslouchat diktaturu EU (například o příjmu uprchlíků). Všichni si myslíte že ČT je objektivní televize a většinu ani nenapadne, že by mohla být jakýmsi způsobem zmanipulovatelná.. Ale věřte,ani zdaleka není tak pravdomluvná jako by Česká Televize měla být. Nechci reakce na tento komentář, jen jsem chtěla udělat alespoň malý výkřik do TMY :) Děkuji.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#21 Re:

2017-05-23 09:54:44

#16: -  

Doporučuji vřele k přečtení knihu "Žlutý baron" - zlo tu je, Babiš ho ale uvedl k dokonalosti. Tento člověk by měl dostat doživotní zákaz podnikat v ČR !
Klotylda