Za propuštění zadržovaných Čechoslováků v Turecku

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#5

2016-11-19 09:11

Před lety jsem byl v Turecku odsouzen za napomáhání kurdskemu terorismu na šest let. Odseděl jsem si v Malatyi 6 měsíců s kurdskymi partyzány. Pak mne přes Istanbul deportovali.To, ze se dnes dva mladí lidé vydali do Rodžavy pomáhat Kurdům bojujicim proti ISIS je projev mladistvé neokoralosti, je to důkaz, ze jsou mezi mladými lidmi takoví, kteří nedávají přednost ustrasene lhostejnosti. Je to sympatické angažmá včetně jejich mladistvé naivnosti. Obviněni publikována tureckým tiskem bych bral s rezervou. Obviněni z terorizmu je v případě syrskych YPG mimo, syrsti Kurdové na rozdíl od tureckých PKK nepoužívají teror vůči civilnímu obyvatelstvu. Část Kurdů v Rodjave podporuje Ocalana, část dává přednost Barzanimu. Před rokem jsem křížem krazem procestoval Rodjavu mezi Tigrisem a Eufratem. Obdivuju statečnost s jakou bojují proti ISIS v úzké spolupráci s Američany. Jsou dobre vycvičené pozemní sila, schopna za letecké US podpory zasadit ISIS zásadní rány, jako například dobyt Rakku. To by jim ovšem Turci nesměli bránit.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#11 Re:

2016-11-19 20:23:55

#5: -  

 štětina, snad je pomůžeš vysvobodit, ty se vyznáš, ta nalíčená hérečka s vypůjčeným kalachem by nám chyběla

Přivezl do ČR Člověk v tísni na léčení islámské vrahy stejně jako předtím banderovce?

#16 Re:

2016-11-22 01:56:19

#5: -  

Štětino, ty starej nácku z Azova a ještě předtím estébácký agente Plavče, zakladateli krycí neziskovky pro teroristické aktivity západních zpravodajských služeb CIA, MI6 a Mossad, tvá přímluva bude u soudu použita jako přitěžující okolnost.