Omezení provozu motorových plavidel na Orlické přehradě

Quoted post

Jana24

#71 Re: Re: Re: Re:

2016-07-13 12:55

#66: - Re: Re: Re: 

 Máte pravdu, že udělat zkoušky vůdce plavidla je mnohem složitější než řidičák na auto. Vím z vlastní zkušenosti a stejně tak znám spoustu lidí kterří ho mají koupený ...stačí pár desítek bankovek a je to. Myslím, že takto získat řidičský průkaz na auto je mnohem složitější a jestli to dneska vůbec ještě jde. Co se týče tedy těch rádoby pravidel plavebního provozu tak jsou celkem zbytečný když jsou jen na papíře. Představte si situaci, že proženete dálnici D1 s neomezenou rychlostí Václavským náměstím... tak to asi podobně vypadá na přehradě. Jak by asi vypadal silniční provoz bez omezení rychlosti, bez dopravního značení , bez přechodů světelných křižovatek , radarů, policejních hlídek abodového systému ????? To je právě ten problém , který jsem se snažila nastínit. Věřte mi u přehrady trávím od března do listopadu posledních 8 let. Jako spolumajitelka půjčovny šlapadel mám též dočinění se státní plavební správou, poříční policií i záchrannou službou. Ty lidi znám, vím jaké řeší problémy, co se na vodě děje a stejně tak vím co kvůli plastovému šlapadlu na přehradě musím já dokládat .....ostatní našlápnou motory a nemusejí nic.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#72 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-07-13 14:50:49

#71: Jana24 - Re: Re: Re: Re:  

 A poučujete řádně své klienty jak se mají na vodě chovat, kdo má přednost a tak dále?