Podporujeme Libora Grubhoffera

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#116 Re: Re:

2016-01-15 14:11

#37: - Re:  

 Naprosto souhlasím. Každý se musí rozhodnout sám zda v této době kdy obyčejná lidská slušnost chodí žebrotou, protože všude se již usadilo osobní prospěchářstí, ostré lokty a sprostota,  odolá a zůstane slušným člověkem. Moje najivní představa, že akademické prostředí se liší od toho světa "venku" bere velmi rychle za své, bohužel. Ale nenechme se otrávit a umčet i slušný člověk má nárok aby jeho názor zazněl a jsem velmi vděčna všech kolegům, kteří se i přes narůstající tlak nebojí své názory zveřejnit. Máme to štěstí, že pracujeme v prostředí, které již ze své podstaty garantuje svobodnou dikusi.  Jsem hluboce přesvědčená, že pouze diskuse dokáže tříbit názory a nalézat vhodná řešení.  Bohužel aby měla tento exekt musí  probíhat mezi parnery, kteří jsou lidsky i odborně na podobné úrovni a to je asi největší problém naší univerzity, že ti kteří této úrovně dosáhli nemají zájem nechat si pošpinit duše neurvalými praktikami těch ostatních. Ale pokud nepodstoupíme toto riziko, nic se nezmění!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#117 Re: Re: Re:

2016-01-15 16:33:32

#116: - Re: Re:  

 Proč vždycky slušnost je potichu a hulvátství křičí? Proč strpět další 4 roky hulvátského rektora? Proč se nepokusit o změnu? Protože slušný člověk se proti panu Grubhofferovi bojí vystoupit - neví, kolik špíny si pan Grubhoffer vymyslí, aby mu zústalo zachováno jeho křesílko. Že se nestydí - jak někdo výše napsal - dvacetkrát prohrál a zase tam leze.