Podporujeme Libora Grubhoffera

Quoted post

Pepa J.

#109 Re: Re: Re: Pepa

2016-01-13 19:55

#105: - Re: Re: Pepa 

 No a co, že se zruší některé obory?  Já bych byl jedině pro! Já už jsem na univerzitě od roku 2007 a vidím jak klesá kvalita oborů, stejně tak jako kvalita studentů. Nebudeme nikdy tak dobrá univerzita, jako jsou jiné, starší, ale můžeme být nebo mířit ke špičce, pokud nebudeme akredidovat pseudoobory, na které nemáme jak technické nebo personální zázemí, o dublování oborů ani nemluvě... rektor nemusí být silný, pan Grubhoffer je toho důkazem, ale musí se umět obklopit silnými  lidmi, to on bohužel nedělá...

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#111 Re: Re: Re: Re: Pepa

2016-01-14 06:43:37

#109: Pepa J. - Re: Re: Re: Pepa 

 Pan rektor Grubhoffer naopak přece chce zřídit technologický institut - k němu chce sebrat majetek jiné fakultě. On mu asi nikdo neřekl, že techniky v celé republice jsou poloprázdné a ta jeho bude prázdná úplně. Utopí tam spoustu peněz, těším se za 4 roky, pokud ho zvolí, to bude univerzita už úplně na dně. Asi si nic jiného nezaslouží - pokud má takovýhle senát - zčásti zkorumpovaný rektorem, zčásti netečný k budoucnosti univerzity, zčásti zaplněný lidmi, kteří si jen tak pohrávají a jsou opojeni svojí mocí.