Otevřený dopis předsedovi vlády

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#5 Re:

2015-11-22 09:06

#3: -  

 S Vámi naprosto souhlasím. Jediné, co může dát věci do pohybu, jsou plné ulice lidí, generální stávka apod. - viz. 1989! Těžko říct, jestli na to máme silné osobnosti - Zemana, příp. Okamuru... Lidé by měli být více jednotní! Namísto petice bych zvolil anketu: několik zásadních bodů a souhlasím - nesouhlasím. Výsledky zveřejňovat, aby lidé znali a více usilovali o to, co chce většina. A menšina by se měla chovat podle toho!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#28 Re: Re:

2015-11-23 20:36:49

#5: - Re:  

 Tak to přesně udělal IDnes a Zeman z více jak 100 000 odpovědí získal podporu 22,4 % a 77,6 % ze 100 000 by volili kohokoliv jiného. To bych řekl je reálná podpora komunisty Miloše Zemana. Reálnou podporu naonacisty Okamury vyjádřili občané ve volbách. Jeho hnutí o deseti členech včetně dvou sekretářek Okamury je směšné. 

Pišta Hufnágl

#39 Re: Re:

2015-11-24 10:00:13

#5: - Re:  

 Lidé budou těžko jednotní,vždyť i pan Okamura se nechce spojit s panem Miroslavem Sládkem,ba ani s nikým jiným,ač ten ho několikrát vyzval,aby tak učinili.Panu Okamurovi jsem fandil a fandím,ale štve mě a začínám mít obavu z toho,co jsem se dočetl na sociálních sítích,že panu Okamurovi jde jen o jeho vlastní prospěch a je to doloženo i jeho hlasováním v poslanecké sněmovně.