PETICE ZA ODSTOUPENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY

Quoted post

Robin

#141

2011-08-29 21:20

#139
Je velka skoda vazeny pane,ze se nechcete stat odstehovalcem,treba na Kajmanech
mezi korupcniky,anebo v Somalsku.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#142 Re:

2011-08-29 22:15:58

#141: Robin -

Nemám tu potřebu. Je mi tu dobře. Daně neplatím, tudíž z mého neteče(nejsem ani na dávkách). Dalo by se říct, že ti co vědí že politici kradou jejich peníze(daně) a platí ty daně dál jsou "blbci" s prominutím. Nezaplatte pár měsíců daně a oni vykrvácí. Né nadarmo bylo v 19.stol. v USA daně 0%, stát byl poměrně slabý vůči vnitřním obyvatelům a životní úroven v USA byla nejvyšší na světě. Proč by tam dělníci z celého světa utíkali, když by tam bylo tak zle? Jenže pak to začali přebírat do ruk více a více levice a dnes je USA kousek od bankrotu. Určitě tehdy politici neměli co ze státního rozpočtu rozkrást...Nejlepší lék

Jinak nemyslete si. Já vám fandím. Jen se směji způsobům, které jste si zvolili. Připomíná mi to dobu, když mi bylo 6 nebo 7let. A s jednou kamarátkou jsme se rozhodli, že utečeme z domu kdesi daleko. A má mamka mi na tu cestu zabalila batoh, chleba, pití, pláštěnku atp. se slovy, tak běžte... Vylezli jsme před barák, zašli na místní hřiště, snědli svačinu a večer jsme byli doma... A vy tady s tou peticí tak samo. Systém vám dal možnost sepsat petici. Vy ji tady podepisujete a oni se smějí. Příští měsíc jim zase pošlete peníze...

Děcka, bez krve to nepůjde ani napodruhé. V 89tým jste se nechali podvést Havlem, že prý nejsme jako oni.... Doporučuji osobně zabít každého, kdo při dalším převratu začně něco podobného žvatlat.