Petice na podporu babyboxů

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#516 Re:

2011-06-26 23:34

#488: -

S tou antikoncepci zadarmo bych to tedy nepodporila ani za nic na svete... Kolik hloupych devcat ji bere od 15 let a pak ve 30 naplakaji, ze se jim nedari otehotnet... Minimalne ve forme tablet to v zadnem pripade nedoporucuje sve rodine ani jeden ze 4 gynekologu, ktere znam, a pridava se jich cim dal vic... V ostatnim s tebou ale souhlasim!

Jitka

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#645 Co je dnes zdravé? Kdo to ví?

2011-06-27 00:51:02

#516: - Re:  

Antikoncepci zadarmo, to asi ne...ale moje pojišťovna mi do 30 let na antikocepci přispívala. Hormonální antikoncepci jsem brala 14 let, vyzkoušela jsem asi tři značky, né každá sedne všem, po jejím vysazení jsem do dvou měsíců otěhotněla, pak jsem ji brala znovu (jsem pro plánované těhotenství a těch 300,-kč měsíčně mi za to stojí a když se to rozdělí mezi oba dva je to 150,-kč měsíčně plus,mínus, záleží co máte za značku), při druhém těhotenství mi to trvalo osm měsíců, ale měla jsem cystu a když sama praskla, tak jsem opět otěhotněla. Zvažte rizika, né každá žena může antikoncepci brát. Přeji všem, kdo děti chtějí hodně štěstí, tak jako jsem ho měla já!!!!!