Stop šikanování Vlada!

Quoted post

Petra

#205 Jaká šikana???

2013-11-22 23:55

To snad už nemyslíte vážně s touto peticí? :-)))))))) Já tedy Vladkovi taky fandím, ale proboha jaká šikana? Uvědomte si, že se tady bojuje o pět milionů!!! Jak dlouho na tolik peněz dělá průměrný člověk? Spočítali jste si to někdo? Tady se člověk tři měsíce baví a má to v kapse. To, že je to těžká zátěž na psychiku, s tím musí každý počítat, i Vlado, který tam není navíc poprvé. Všem je jasné, i štábu, že to Vlado opět vyhraje, z těch lidí co tam jsou teď na výhru nemá nikdo. Nezlobte se, ale nazývat dění ve vile šikanou Vlada je neskutečně hloupé a ubohé. Já bojovat o pět mega a být favorit jako on, tak se nechám takto šikanovat od rána do večera :-) Ono mu to totiž nakonec více pomůže, jak uškodí. Poškodit Vlada může akorát tato nesmyslnná petice.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#213 Re: Jaká šikana???

2013-11-23 00:02:35

#205: Petra - Jaká šikana???

Podle teto logiky pak nechapu, proc se ke podobnym praktikam nesnizil stab 1.rady VV, kde se hralo o 11 milionu...


Nepřihlášený uživatel

#236 Re: Jaká šikana???

2013-11-23 00:21:07

#205: Petra - Jaká šikana???

Já se jen divím , že už tam dávno nesoutěžíš , když je to taková legrace, třeba by ti to taky pomohlo :)))

jjj

#593 Re: Jaká šikana???

2013-11-24 13:41:06

#205: Petra - Jaká šikana???

a proč stejně nešikanují ostatní finalisty? Romaně tam nastěhovat pár věřitelů, Pavlíně bývalého milence? Co je to za fér hru, když ze všech soutěžících je deptán jen jeden? Navíc nepřijatelným, gestapáckým způsobem!!!!!