Petice proti snížení počtu družstev v ligových soutěžích kuželek

Quoted post

Karel

#18 Re: pro pana Karla

2013-07-26 11:47

#11: Petr - pro pana Karla

O způsobu schválení nemíním diskutovat, nezúčastnil jsem se toho. Dělal jsem si trochu statistiku z 1.KLM. Jistě se shodneme na tom,, že výkon 150 na dráhu je se zamhouřením obou očí spodní hranice světovosti. A takových výkonů se v naší 1.KLM vyskytuje 20 - 25%! Myslí si snad někdo, že to svědčí o vysoké výkonnosti hráčů v této soutěži? A to se nezmiňuji o tom, kolikrát po takové dráze následuje dráha za 110 nebo i méně! A jak tedy tu výkonnost hráčů pozvednout? Má někdo jiný a realizovatelný nápad? Psal jsem, že to považuji za vykročení, tedy za první krok, správným směrem. Předpokládám tedy, že další kroky třeba na podporu soutěží jednotlivců, budou následovat. Nechápu ty, kteří souhlasí s tím, že výkony našich hráčů pokulhávají za světem a přitom se brání zkusit něco jiného, co možná přinese zlepšení. Výsledek neznáme nikdo, ale nic nezkusit, znamená jen smíření se s osudem a zalézt za pec!

Odpovědi

Hana

#19 Re: Re: pro pana Karla

2013-07-26 15:27:53

#18: Karel - Re: pro pana Karla

Kvantitou zapasu se kvalita hry hrace a druzstev nezlepsi. Pokud hrac nezmeni system treninku a trenuje stale jen120 hodu tak dela stale stejne chyby jak na treninku tak v zapase. je uplne jedno jestli tech zapasu bude 14 nebo 10. Je uplne jasne ze pokud se jednou snizi pocet druzstev v lize, bude se  snizovat i nadale.