Petice proti zákazu kouření

Quoted post

topvam
Nepřihlášený uživatel

#14

2013-03-26 16:08

Jsem dlouholetý kuřák. Vím, že je to nezdravé, ale každý normální člověk má nějakou neřest. Nepiju, nekradu, neloupím, netýrám zvířátka. Pokud mi ministr Heger vyhrožuje různými zákazy svobodného provozování mé neřesti a argumentuje ochranou zdraví mého i ostatních občanů-nekuřáků, vyzývám jej, aby byl v ochraně mého zdraví důsledný. Žádám ho o vypracování a prosazování takových zákonů, které budou důsledně chránit zdraví mé, jeho i ostatních občanů planety před škodlivými vlivy automobilové dopravy (zrušení veškerých motorových vozidel), letecké dopravy (zrušení všech letadel)těžby všech surovin, zpracování těchto surovin a vlastně všeho možného,... Pokud vedete kampaň proti kuřáctví ve jménu zdraví buďte dusledný, jinak jste Vy i ostatní kuřákobijci obyčejní populisté a pokrytci. A to nemluvím o mém dobrovolném příspěvku do státního rozpočtu ve formě spotřební daně. Bude chodit některý zapřísáhlý kuřákobijec pěšky a nechá své nové auto sešrotovat? Jeho auto ohrožuje mé zdraví svým hlukem, produkovanými zplodinami,...Dalo by se pokračovat, ale půjdu si zapálit cigaretu. Právě jsem přispěl do státního ropzpočtu,...

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#41 Re:

2015-06-04 00:01:02

#14: topvam -  

 Plně souhlasím.Auta kolem nás tak smrdí a ničí zdraví a nikdo se hlasitě nebije za chůzi.Ono autíčko je fajn, odveze co potřebujeme, je pohodlné, řidič se zavře dovnitř a ten smrad neřeší. Já platím za cigarety tak velkou spotřební daň a za ty peníze mám právo posedět s kamarádkou v restauraci a dát si oběd či kávu s cigaretou.Samozřejmě v oddělené části od nekuřácké, aby měli své právo i ti druzí. Že kouří děti? Budou dál, ony totiž do restaurací nechodí, starší kamarádi jim kupují cigarety, případně i alkohol.