Vyhodte Bílka

Kikin

/ #142 Re:

2012-10-17 14:22

#1: mildakos -  

 pánové p. Bílek nemá trenérské kvality či schopnosti z hráčů vymačkat, co je třeba. Je pro mě osobně záhadou, proč hraje Plašil v základní sestavě vzhledem k jeho evidentně špatné fyzické kondici, nedůrazu, neochotě se bít za národní tým. Na to se máme koukat? Darida hru oživil, bohužel měl hrát od začátku. Doufám, že z 21 začneme zaopracovávat kvalitní rychlonohé hráče typu Kadlec, Krejčí, Darida, Kalaš ... jinak výkonnostní pád nezastavíme. Současně nemáme silnou generaci, ale nemáme ani týmového ducha. Hrajeme standardně na plnej výkon až posledních 25 minut. To řekněte příště rovnou, a já si začnu kupovat lístky jenom na druhej poločas ... jelikož věru tento fotbal mě nebaví... vždyt jsme skoro netrefili bránu kromě pár spíše 2 střel z dálky. Záložní formace a držení míče ??? Pánové Pilař,Rosa chybí evidentně :( Bílek luckersky postoupil na Euro, kde jsme shodou náhod upřímně postoupili ze skupiny a to ho drží. Ale proč v repre hraje Plašil ( není snaha, výkon), Honza Rezek ( má formu celkem ale v repre neefektivní kromě simulování penalt a nepřesnejch přihrávek, l jeho dobru alespon dá do hry všechno!) náš nejkreativnější záložník byl Tomáš Hubschmann k čemuž tam opravdu není, to jsme viděli. Vydra je mladej a Pekhart rovněž, at hrajeme aspon na 2 útočníky. Je problém hrát na 5 záložníků a nepřehrát Bulhary... to nebyl zrovna extra kvalitní tým, ale vyšší bojocnost, nasazení!!!