NESOUHLASÍME S VRÁCENÍM MAJETKU CÍRKVÍM!!


Nepřihlášený uživatel

/ #798

2012-08-21 10:59

Zdravím všechny svobodně smýšlející a svépravné občany Čech a Moravy.
Byl jsem do zhruba 35 let svého věku katolíkem a v následujících 10 letech jsem dospěl k závěru, že je to organizace založená na hromadění majetku a moci,používající fenomén strachu a trestů k udržení svého vlivu a zastupuje, nebo se podílí na státní moci ať je jakákoliv. V posledních 5 letech jsem naprosto jist, že mé doměnky a posouzení církve katolické byly správné o čemž svědčí církevní restituce. Vláda ČR reprezentována premierem Nečasem a ministrem financí Kalouskem plní tajné poslání mocenských skupin finančníků, bankéřů a ideologických vysoce vlivných jedinců a mají za úkol zbídačit občany této země, aby se tak stali lehce ovladatelným a zmanipulovatelným dobytkem.V tom jim nezastupitelně sekunduje církev katolická a jiné jí podobné ideologické seskupení. Vyzývám všechny, kdo ještě používají mozek k přemýšlení a mají v sobě trochu cti k razantnímu odporu proti vlastizrádcům a překrucovatelům historie ( vymývačům mozků), Děkuji tímtop paní Procházkové, za její aktivity proti zrůdnostem odehrávajícím se v naši společnosti, kdy se mluví o vyspělosti myšlení a ducha.
Zdraví Slávek