PETICE ZA ODSTOUPENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY


Nepřihlášený uživatel

/ #846 Re:

2012-02-21 01:37

#1: - souhlasim a je nas vic je sesadit taky se me to ta nase vlada stoji za hovno ty seky co udelali bych je to nechal zaplatit ale z vlasniho platu co maji ty miliony podvdeji stat tim i lidi co jim  plati ty dane try ted vtom state to vypada ze si budem pujcovat na vsecno  ale my sme vsechno mneli vsechno rozkradli a mi si mame porad utahovat opasky proc uz sme v uniii a treba recko nadherny platy a mi jen treba kvuli recku abi se oni mneli dobre mame si utahovat opasky tak to ne a dost  jedno sme tam a at se snazi ti nasi pochybni politici ja nemam zazli kdyz ma 1000kc na hodinu jen poskok u politika ale chci taky mit minymalni mzdu jak v sousednich zemich 20000kc  na nase prepocet |1400uer proc to tak neni dokaze mi na to nekdo odpovedet asi ne protoze ti nasi polityci sou jen pro sebe a lidi platte mi si uzvame tak todle zase ne ta nase polityka je skorumpovana a moc jen zdrazujou a na platy se nedivaj jen na ty svi to bych byl rad aby to vyslo ve vsech novinach a at oni skonci sou to smejdi nic jinyho a jen je potkat dosanou do skoby vsichni smejdi