Zábavní pyrotechnika pouze na Silvestra

Labrador

/ #286

2015-12-28 17:47

Divoká prasata lezou až k nám před barák. Psi se jich bojí a myslivci jsou nebezpeční. Protože jsme si MY LIDI naše HLÍDAČE rozmazlili takovým způsobem, že se všeho bojí, je potřeba s tím něco dělat. V dnešní době nehlídají psi nás, ale my hlídáme ty psy! Aby ta divoká prasata k nám nelezla, mám u sebe vždy nějakou petardu a házím je kolem baráku. Divoké prase se už týden neukázalo! Bylo by dobré zakázat nakladní automobily. Těch se psi také bojí. Zakázal bych bouřky. Víte kolik psů má strach když zahřmí? Zakázal bych zbíječky. To je katastrofa, když kousek od vašeho baráku začnou chlapi v 7 ráno mlátit.

Ještě malá poznámka: Můj bývalý pes, když jsem šel bouchat petardy, nechtěl zůstat ani za svět doma. Prostě se vetřel takovým způsobem mezi dveře, že proklouzl až ven a když jsem ho chtěl strčit zpátky domů, tak kladl takový odpor, že domů nebyla šance ho zavléct. Vzal jsem ho tedy bouchat petardy s náma. Měl jsem hrozný strach házet petardy v jeho blízkosti a tak jsem ho nechal popojít třeba 50 metrů dopředu a hodil jsem petardu. Ten pes si toho ani nevšiml! Prostě mu to bylo úplně jedno!