svetlo pro sluknovsko

E

/ #40 Re: Popřemýšlejte co děláte a proč

2011-09-10 18:16

#15: B - Popřemýšlejte co děláte a proč Přemýšlím jaký je rozdíl mezi nimi a námi...

bíla rasa je nadřazená...?Já je neokrádam a přesto nás několikrát vykradli...jen se vysmívali...co nám uděláš no.....Práci nemaj ani bílí,natož matky s dětma...o takové taky neni zájem a chodí sńad krást a nebo přepadávat?....Mnohdy berou samoživitelky soc.dávky a přesto děti nekradou,chodí do školy atd...Když bílí ukradne nebo cokoli udělá,bílí se většinou od takového distancuje a oni?Brání ho a podporujou..ještě mu pomůžou....Kde je rozdíl..? V okolí tu žije hodně cikánů a když k něčemu dojde drží při sobě jako vši na zvířeti...nikdo neřekne je to špatně co jsi udělal,nepošle ho to vrátit,nepotrestá ho za to..Špatný je ten ,kdo se jim připletl do cesty a nebo měl něco co chtěli.Kdysi jsem měla kamarádku  to byla romka,nebyla bohatá,ale slušná,poctivá a kamarádská...neokradla a když děti něco vyvedli co neměli,potrestala je-vychovávala je!Kdybych potřebovala-pomohla a já jim.Dokázala se cikánum postavit,když neměli pravdu.....a takových je poskromnu-bohužel.Ona zemřela  a o dětech neslyším že by kradli,přepadávali..To neni rasizmus..ale hněv... jen se za něj schováváte..ctíte rodinu..? Včem ? Kdo víc ukradne nebo má doma víc gaunerů?Odsuzuji bílé i černé-bez rozdílu,jen mi ti bílí méně ublížuji,ačkoliv  jich tu žije víc...A  s Kohoutem taky nesouhlasím,jen si vyřizuje účty-je to ostuda ale s demonstracemi souhlasím,musí se  na všechny stejným metrem a pokud si to všichni v hlavě nesrovnaj,pak se nemohou divit co se děje.Je to múj názor ,zkušenost a nikoho nemám v úmyslu urážet,jen reaguji na rozdíly