Odvolání MICHALA BÍLKA z funkce trenéra národního týmu

olzagane

/ #200 Re: Re:

2011-09-03 15:14

#198: Adios muchachos! - Re:

no, ja mel na mysli spartu jako klub a co tento klub predstavuje v ceskem rybnicku. spartani-fanousci nebo radovi hraci jsou mi ukradeni a ani jsem je nemel na mysli. co me zajima je kvalitni fotbal. v ceske republice rozvoj fotbalu strasne dusi jeho zavislost na sparte. vsak to hezky ilustruje vrbova vzpominka na to, jak na jare "experti" tvrdili, ze by bylo lepsi, aby vyhrala sparta titul, protoze ta jedina ma na to hrat v poharech..

netusim, kde se projevuje muj komplex menecennosti, kdyz tvrdim, ze sparta praha je jeden z nejvetsich problemu v ceskem fotbalu, ze je to stale (a v divokych 90. letech to bylo jeste o mnoho horsi) protezovany klub a ze ta zavislost (ted uz spis psychicka) na sparte je proste spatna. kdyby pustosil cesky fotbal podobnym zpusobem klub z kotehulek, tak jej budu nesnaset stejne tak..

taktez nevim, proc bych mel byt hned vidlak a malomestak, protoze kritizuji spartu - pritom spartanu je mnohem vice po republice prave z venkova a malych mest, nez v samotne praze. ti se jiz prostym fandenim sparte stavaji plnohodnotnymi a nezamindrakovanymi velkomestaky? :-D

samozrejme, ze sem ze sebe v navalu vzteku z toho nemehla vyplivnul spoustu svych dojmu a nazoru a urcite se najde spousta lidi, co se mnou nebudou souhlasit, ale tvoje reakce neni vecna, nybrz se zabyva predevsim mnou a mymi pohnutkami, coz je jiz uplne mimo tema diskuse a navic argumentace ad hominem je fuj fuj ;-)29 12:26