PETICE ZA ODSTOUPENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY


Nepřihlášený uživatel

/ #138

2011-08-29 17:36

Dobrý den,už mě unavuje život v této zkorumpované zemi,kde vládnou zloději gauneři,kteří se zaštiťují zákonama vytvořenýma pro svoji garnituru,kterými si zajistili hned v samém počátku nést jakoukoliv odpovědnost za své jednání a činy, tím daly s úmyslem rozkramaření celé republiky sami sobě zelenou.Za dvacet let vládnutí se jim povedlo jen přerozdělit obyvatele na šlechtu a poddané, obyčejný člověk v tomto státě nezmůže zhola nic.Mluví za mě prožité zkušenosti.S každým přibývajícím rokem po revoluci ve mě sílí nenávist k této zkorumpované vládě,proto se veřejně připojuji k této demonstraci,abych i já nějak zabránila nesmyslnému zadlužování a tunelování této země.Musela bych se stydět před svými vnoučaty,že jsme něco takového dopustili!!!Zastavme to všichni společně a žeňme provinilce k odpovědnosti !!Prolustrovat získané majetky a myslím,že by se státní pokladna začala plnit a kriminály také.Rozehnat tu vládní mafii od shora dolů!Zatím je naše země od demokracie hodně vzdálená,chceš žít zaplať všem těm jejich mafiánům plyn elektrika voda zdravotní poj.sociál.poj.když nezaplatíš všechno ti seberou,protože úroky nastavené na dluhu tě hodí na dno propasti nebo pod most jako bezdomovec zemřít.Slova láska a pravda zvítězila,ale jen pro vyvolený !!Celý život jsem dřela a teď pár let před důchodem jsem nežádoucí pro zahraniční montovny všeho druhu a proto nechci skončit jako ostatní v mém věku na psychiatrii nebo pod mostem.Chci se dožít důstojného stáří a být ještě nějak užitečná.Nehodlám přihlížet jak nám zahraniční společnosti cpou ten nejhorší sajrajt a nazívají ho potravinami.Zkuste si někdy přečíst složení pseudopotravin pro náš trh a ty samé u sousedů v NSR a podivíte se čím nás tráví,hlavně že mají odbyt a zisk,ale s tím rozdílem,že u nich to stojí v přepočtu až o 50% méně a zboží je vysoce kvalitní.Kdo by chtěl být smetištěm Evropy?Šlechta si zdravé potraviny zajistí a na ostatních lidech jí nezáleží.V této zemi se musí vše změnit od základu.Poslat do důchodu všechny,kteří dosáhli na věkovou hranici a nenechat rozhodovat dementní starce o nás lidech.Myslím,že všichni máme ty zkušenosti už dost dlouho!Já už si opasek utahovat nenechám,protože už není kam.Pro mě člověk ,který káže vodu a sám pije víno je vrcholem nestydatosti a takový nemá ve společenství lidí co dělat.