Odvolání MICHALA BÍLKA z funkce trenéra národního týmu


Nepřihlášený uživatel

/ #127

2011-08-12 16:21

Fakt je, že hráči v repre nic nepředvádí. Časy, kdy byla hrdost nosit lvíčka na prsou se taky vytratily. Peníze a jiný zájmy jsou víc a pojem vlastenectví..
Další pravdou je, že za výsledky, tak jako všude jinde je opravdu zodpovědný trenér. Ten má sestavit takové mužstvo, které má chuť reprezentovat a chce hrát. Trenér vystupováním (komunikací uvnitř i ven) a umem (know how) musí působit přesvědčivě jak směrem k hráčům tak k veřejnosti.
Nezlobte se na mě, ale pan Michal Bílek možná kdysi kopal co si pamatuju, ale to že někdo kopal ještě neznamená, že to výše popsané zvládne. A tady pane Bílku snad nejste ani nula ale -100.
Další věc je samotná ČMFS, ale to je o tom samém jako třeba v politice a běžném životě.
Peníze jsou až na prvním místě, kamarádšoft, malá domů...
Přemýšlel jsem, co by se muselo stát, abychom měli dobré politiky, byli hrdí na to že jsme z ČR a žili spokojeni.
Museli bychom totiž začít sami u sebe. Začít si vážit obyčejných věcí, mít úctu k životu, ke stáří.., být pokorní a nenažraní, začít pracovat s pojmy jako je láska a mít rád. Z nás.. z takovýchto lidí by pak přeci "vyslanci" - politici, trenéři přemýšleli celkem jinak... ale omlouvám se, to už jsem trochu odbočil...