Zrušení webu www.feministky.cz(com)

kacuk

/ #9 můj názor

2011-06-28 01:23

na tomhle serveru jsem původně byla, abych podepsala úplně jinou petici.... nemyslím si, že by se měl tento server zrušit, protože to odporuje základní listině práv a svobod občana České republiky... nicméně pravdou je, že některé věci my přešli velmi hanlivé a urážlivé (vlastně každý článek na který jsem klikla)proti feministkám nic nemám, jen si myslím, že všechno má své meze... vždyť toto je urážka na cti všech mužů... ráda bych podotkla, že jsem sama žena- dívka je mi 14 a troufám si tvrdit, že jsem částečně feministka(což je v dnešní době 99% žen, které sami např. vydělávají peníze), ale toto už opravdu přesahuje všechny meze... každý s aspoň trochu zdravím rozumem musí pochopit, že toto již není ani trochu v pořádku!!! Nevím co se autorce tohoto serveru přihodilo, že toto musí činit, ale co třeba zkusit alternativu- psát blog o tom co která žena dokázala, jak která žena předčila muže aj. a své frustrace si vybíjela třeba na deníčku (ano já vím, že toto je typicky dívčí odpověĎ, ale co:-)) vždyť obdoba tohoto vychází každé pondělí v MF Dnes pod názvem ONA Dnes a věřím, že tento magazín občas rádi prolistují i muži.... děkuji tomu kdo přečetl tento komentář celý, protože já když se rozepíšu mám problém přestat