Stop šikanování Vlada!

Suldovská Lenka
Nepřihlášený uživatel

/ #242 Teror v přímém přenosu

2013-11-23 00:44

To jak se chce Vladka TV Prima zbavit ,je viditelné už spoustu dní a tak ho deptá psychicky a to neprávem .Je vidět ,že mu nechtějí dát výhru protože si mysleli ,že nedojde tak daleko a že bude mít takových fanoušků a tak on trpí vlastně kvůli nám ,že ho máme rádi , protože je takoví jaký je. Bohužel TV Prima tam neměla nikoho lepšího než je pan Vlado a tak když jim vydělal peníze šup sním přes palubu. Bohužel TV Prima zapomněla , že se fanoušci opravdu budou dívat 24 hod. denně a uvidí tam všechny nepravosti které tam dělají soutěžící a porušování pravidel od štábu a jejich přehlížení hrubých porušování od soutěžících . Pana Vladka ukazují úplně jiném světle při sestříhaných přímých přenosech.Není pravda ,že by dostal tak bezdůvodný záchvat vzteku ,byl vyprovokován a ne jednou a to i úmyslně . Vždy to vzal na sebe a omluvil se i , když za to mohl někdo jiný . Nedivím se, když tam jsou tak odlišné povahy v uzavřeném prostoru a jak víme jsou tam povahy ,že se z nich lidem dělalo špatně a nemohli se na ně ani dívat. Jestli se tito lidé dívali tak vlastně nejvíce jen pro ,že je tam jediný charakterní a pracovitý, pečlivý , starostlivý,laskaví,skromný, zábavný pán Vlado,který nikdy nebyl k nikomu nepoctiví. Spíše jak mohl,tak pomohl. Pouze lidé, kteří mu ubližovali nadávkami do buzerantů a byli falešní a on je nemusel .On má svou hrdost a nikdy by se nesnížil k podlostem jako spolubydlící,kterým čest a poctivost nic neříká. Kdyby mohl,tak by odešel,a takovým to lidem by se vyhnul z daleka,ale tam je vázán smlouvou a taková to situace výbuchu steku pak musí nastat,ale výbuchy steku tam měli všichni.Obdivuji lidi ,kteří tam jdou se nechat zavřít na tak dlouho ,ale bohužel on je mezi těmi lidmi jako v trni.Prostě nechápu proč ho tam TV Prima tolik týdnů psychicky deptá ,že i já ,která čekám na operaci srdce,jsem ne jednou málem zkolabovala a myslím si ,že jsem nebyla sama komu bylo opravdu moc špatně ztěch situací ,které štáb VV tam předváděl , vždyť to byl teror v přímém přenosu a vy nemůžete nic dělat ,když vidíte ty úmyslné taktiky a to upozorňuji pouze na pana Vláda.Ostatním se úmyslně povolovalo porušování pravidel.Prostě se tam neměřilo nikdy sejným metrem.Spolubydlící jsou pokrytci a prolhaní lidé a od nich se pravda nedá čekat.Nehledě na to,že když tam byla Regína jako soutěžící, tak soutěžící moc dobře všichni věděli co je zač a věděli že má sebou i drogy ( marihuanu )a když jsme to slyšeli i mi diváci tak,že to slyšel i štáb VV a nic se nedělo.Při jeho terorizování jsem já sebrala ze zoufalství odvahu a napsala jsem TV Primu a Terezce,že už je to neúnosné se dívat na likvidaci osobnosti člověka za to že si ho tam sami pozvali a teď se jim to nehodí do scénáře. Děkuji,že jsem mohla napsat svůj názor