Stop šikanování Vlada!


Nepřihlášený uživatel

/ #124

2013-11-22 23:25

Vážená televize Primo.
To, že jsem Vás sledoval, bylo jen proto,že jste tam dali Vlada. Chtěli jste sledovanost a nepočítali jste s tím, že ten Vlado, který vyhrál v jedničce vyvolených a kterého měli lidi rádi, mají Vlada rádi dál už jen proto, že je upřímný. Je to veliký hráč a jde si za svým cílem. Pro Vás ale je to nepřípustné, aby opět vyhrál a proto nyní, když už je finále, mu budete házet klacky pod nohy. Kdo toto vymýšlí je pro mne ubožák. Proč jste ho přemlouvali, aby tam šel,když se ho chcete nyní zbavit. Je mi z Vás blivno. Proč je tam ta bláznivá ženská? Vždyť prohrála. Z toho plyne poučení ,,dveřmá jí vyhoď a oknem se vrátí a káže tam ty svoje sektistické keci, na které není nikdo zvědavej. Vlado měl ve všem co o ní prohlásil pravdu a to na 100%. Po tomto co jste dnes předvedli, jste nahráli jen samému Vladovi a věřím, že po tomto co jste dnes po návratu Vlada zpět předvedli, bude mít těch fanoušků mnohem více. A dobře Vám tak, sami jste to chtěli. Po vyvolených vymazávám TV Prima ze své televize, a věřím, že nebudu sám,za to jak dokážete ponížit člověka, který je tam zavřenej přes 90 dní. Kdo z Vás si to sám prubnul na vlastní kůži? Nikdo z Vás!!! Tak mu dejte pokoj. Podle mně Hraje hru a hraje ji jako jedinej velice dobře.

Vlado držím palce, drž se a vyhraj. Je to přání mnoha tisíců fanoušků, kteří ti posílají a budou posílat hlasy, ať se to někomu líbí nebo ne.