Petice na odvolání guvernéra ČNB Miroslava Singera


Nepřihlášený uživatel

/ #15

2013-11-12 22:15

Už mi přestává bavit mlčet nad tím, co je zde možné.
Když lidé začali nakupovat v zahraničí , protože "naši geniální ekonomové" zvýšili DPH a teď nemohou přiznat svojí chybu, tak těm nákupům chtějí - zvláště před Vánocemi - zabránit tímto trikem! Ale NIKDO V MÉDIÍCH O TOM ANI NEPÍPNE!!! A tak si každá hospodyňka doma říká: Proč o tom nikdo nemluví? To jsem jenom já tak chytrá bez VŠE? A natruc si zase pojedu nakoupit ty lepší potraviny za hranice. Moje děti nebudu krmit těmi
éčky ap. To politici ještě nepochopili, že ekonomové domácností a ochranitelé zdraví rodin jsou ŽENY? A zcela nás přehlíží! Vlastně přehlíží všechny, co mají plat menší než je státní průměr. To jsou totiž ti podprůměrní!!!A vůbec se nedivím. Vždyť s těmi platy - i pana guvernéra - nemohou dohlédnout TAM DOLŮ, DO PODZÁMČÍ! A teď nám ještě hodnotu těch ubohých příjmů záměrně sníží! A snad OPRAVDU ČEKAJÍ (???), že půjdeme horempádem utrácet. Vždyť není ani co!A to málo je potřeba ušetřit na léky. Vzala jsem to trochu obšírněji, ale nedělní Hovory V.M. mě utvrdily v tom, že můj názor je správný. A nejsem jediná... Tak souhlasím s odvoláním guvernéra ČNB.