NESOUHLASÍME S VRÁCENÍM MAJETKU CÍRKVÍM!!

naštvaný občan České republiky

/ #1019 Toto je pro pana Duku a pro všechny církevní parazity

2013-03-29 22:02

Byla to církev, která před mnoha a mnoha lety přinesla na zem utrpení a bolest, když drancovala, mučila, vraždila a brala majetek i peníze a to vše ve jménu církve a kdyby to šlo, tak to snad dělá do dnes. To jste museli být naštvaní, když vám to vše komunisté zabavili a dali k užívání zpátky lidem a museli jste je do toho ještě poslouchat, co? Teď chcete ten majetek, co jste za ta staletí ukradli zase zpátky?! A ještě chcete, aby náš stát, což jsme mi všichni obyčejní lidé, vám po dobu 30 let splatili 59 miliard korun?! Že se nestydíte!! Raději bych tyto peníze dal dětem, které jsou vážně nemocné a kolikrát se modlí k bohu, aby netrpěli a raději umřeli. Vy si s těmi penězi akorát nacpete ty své tlusté bachory a koupíte nějaký hošánky. Jste stejní, jak ti velezrádci ve vládě, na které jste čekali, aby vám odhlasovali vrácení majetku, který jste ukradli a kteří pro svoji hamižnost, rozprodávají naší vlast, kterou naši předci tak tvrdě bránili. To už jsou lepší komunisté!!! Ti se aspoň snažili, abychom byli soběstační a aby to co je v Česku patřilo Čechům a ne kde jakému zmetku, který na nás jen parazituje. Jestli je BŮH, tak ať konečně zasáhne, než bude pozdě. Což už asi je!!! Mor a lepru na vás!!!!!!! Nestyděli jste se upálit ani lidi ze svých řad - viz. Jan Hus, který kritizoval mravní úpadek, v němž se ocitla katolická církev. Ta ho posléze označila za kacíře a jeho učení za herezi a exkomunikován. Byl odsouzen jako kacíř, byl vydán k upálení na hranici, když odmítl odvolat své učení. A takových bylo co!!!! Vy zloději a vrazi. A to si tam dá Duka oblíbený citát, In Spiritu Veritatis !!! Já Vám dám v duchu pravdy vy lháři. A to nemluvě o těch vašich takzvaných odpustkách, což je jen ubohé uplácení za to, že lidé mohli vraždit, znásilňovat a krást. Styďte se! Raději, zalezte někam do kouta a proste obyčejný lid za odpuštění za to, co jste za pár století na jejich předcích napáchali. Řiďte se raději těmito výroky.
Jdi, prodej všecko, co máš, rozdej chudým a budeš mít poklad v nebi; pak přijď a následuj mne! Marek 10,17–22
Kořenem všeho zla je láska k penězům. Mistr Jan Hus