Pan prezident Zeman nemůže odvolat Sobotku, ale MY ano!
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Pan prezident Zeman nemůže odvolat Sobotku, ale MY ano!
|
Nepřihlášený uživatel |
#12015-12-08 19:39Zeman se jako jediný nebojí říct na plnou hubu to, co si ostatní jen myslí, ale bojí se to říct nahlas a tak to halí do nic neříkajících politicky korektních frází. Dnes není čas na chození kolem horké kaše. Přidejte se všichni, kdo s jeho názory souhlasíte, 12. prosince 2015 k pochodu na jeho podporu. Pochod začne v horní části Václavského náměstí ve 13:00 hodin a půjde směr Můstek – Na Můstku – Melantrichova – Malé náměstí – Karlova – Karlův most – Mostecká – Nerudova – Ke Hradu – Hradčanské náměstí, kde se bude od 15:00 hodin konat demonstrace. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#2 Re:2015-12-10 17:29Demonstrace na Hradčanském náměstí má začít už ve 14 hodin! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#32015-12-11 11:56Občané, coby zaměstnavatelé mohou státního zaměstnance Sobotku za jeho nedobře odvedenou práci premiéra ČR propustit a udělat z něj nezaměstnaného. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#42015-12-11 12:02Máte již nachystanou papírovou petici? |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#52015-12-11 12:04je zapotřebí konečně ukončit kariéru člověka, který nepracuje v zájmu své země a je pro občany naší republiky velkou ostudou |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#62015-12-11 12:35propustit bez nároku na zlaty padák a odstupné, zradil svuj národ a je to slušně ředčeno sluníčkář. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#72015-12-11 16:11S peticí souhlasím, ale myslím, že je lepší podat hromadnou žalobu na všechny kdo ohrožují tento stát. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#82015-12-11 18:20Hlavně aby to pomohlo, ten se bude na tomto postu držet jak veš v kožichu. |
|
| |
Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)
2015-12-11 18:21- Date of removal: 2015-12-11
- Důvod odstranění:
|
Nepřihlášený uživatel |
#102015-12-11 18:28Tento politic by mel byt za mřížemi! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#112015-12-11 19:38At jde do prdele i s agentem stb, okradacem nas, poctivych zivnostniku... Zlaty Kalousek... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#122015-12-11 20:55Pana Sobotky jsme zvolili a věřili mu,že splní to co před volbami sliboval,jenže se stala chyba a rychle zapomněl co sliboval, byl zvolen,tak už nás na nic nepotřebuje a jedná podle svého "nejlepšího vědomí a svědomí" ale v čí prospěch? Určitě ne pro obyčejné lidi, jen pro svůj vlastní a kde mu to sype korunky, tak takového premiéra,který zradí vlastní občany a dává přednost imigrantům NEPOTŘEBUJEME !!!!!!!! :-( |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#132015-12-11 21:06Pryc se Sobotkou!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#142015-12-11 21:27Sobotko, ty vlezdobruselníku, odstup zavčas se ctí, nebo tě odtam vytáhneme násilím!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#152015-12-11 21:47At už jsi pryč z vlády ! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#162015-12-11 21:59Sobotka je zmetek,kterému není radno věřit. Je to tlučhuba,která nemá právo zastupovat občany této země.Xindl typu,,kam vítr,tam plášť". |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#172015-12-11 22:01TAKOVÝTO ZRÁDCE NEMÁ PRÁVO ZASTUPOVAT ČESKÝ NÁROD !!!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#182015-12-11 22:05Podepsala jsem a nejlépe, aby byl vyhozen na paragraf 53 !!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#192015-12-11 22:06Už bylo na čase! To co si dovolila vláda za vedení Sobotky nema v novodobé historii ČR konkurenci. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#202015-12-11 22:46Pan Sobotka je hodně daleko ZA HRANICÍ slušného komentu, takže - no comment |
|
| |
|
Josef92 |
#21 Re: Re:2015-12-12 03:0212.12.2015 ? Od 14 Hod snat chytnu stopa nechci takovou Vládu která roskrádá stát .A strkají si statisíce do kapes. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#222015-12-12 05:36je vlastizrádce a škodí naší zemi |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#232015-12-12 06:00314 přiblblých petentů. Tak to je úspěch... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#24 Re: Re: Re:2015-12-12 06:02Ty si radši chyť učitelku češtiny, troubo. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#252015-12-12 06:05A jak to chcete udělat? Pár pomatených tajtrlíků nikoho nezajímá. |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.