Chceme zpátky brambůrky Hovězí na cibulce a Uzené s křenem!

chipsy.png

Petice za obnovení výroby tradičních českých brambůrek Bohemia chips s příchutí "Hovězí na cibulce" a "Uzené s křenem".

Jejich výrobce, společnost Intersnack, ukončila jejich výrobu již před několika lety – a to kvůli nízké prodejnost/oblíbenosti. Jak uvádí na svých webových stránkách "V současné chvíli návrat příchutě Uzené s křenem neplánujeme, ale není vyloučeno, že se příchuť pro velký zájem našich spotřebitelů v budoucnu opět neobjeví ve Vašich oblíbených obchodech."

Pojďme je tedy vyzvat, aby vrátili brambůrky – "Hovězí na cibulce" a "Uzené s křenem" – zase zpět na prodejní pulty českých obchodů. Prodávat se zajisté budou!

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Jan Havlík svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )