Za udržení Československého kastračního programu
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Za udržení Československého kastračního programu
|
Nepřihlášený uživatel |
#512016-02-13 16:18Zmizte s tímhle hnusem. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#522016-02-13 17:17Proč ničit něco, co pomáhá druhým. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#532016-02-13 17:27podpísala som ju! |
|
| |
|
Helena |
#54 Re:2016-02-15 07:36Zvířata potřebují víc pomoc,než člověk,ten je příčinou všeho zla na této planetě |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#552016-02-15 14:57Velice si vážím lidí, kteří jsou ochotni v sociálně vyloučených lokalitách zachraňovat zvířata.Myslím, že většina z těch co ktritizují vaší práci by nikdy do takového prostředí ani nevkročila, natož , aby tam někoho zachraňovala....Obdivuji vše co jste až dosud dokázali a prosím vydržte!!! Máte kromě odpůrců určitě mnohem víc příznivců, kteří si vaší práce nesmírně váží a budou vás v ní i nadále rádi podporovat.Díky za každého zachráněného pejska či kočičku. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#56 Re:2016-02-15 15:01Jedině člověk s naprostou absencí morálky a lidskosti může napsat takto ubohý komentář,Věřím, že člověk se srdcem jako máte Vy, stráví své stáří jako nepotřebný odložený v nějakém útulku pro důchodce.Co sám rozdáváte, dostanete i zpět .....
|
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#572016-02-19 04:05Nevidím důvod podporovat jakékoliv úchyláky. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#58 Re: Re:2016-02-21 20:58Zvířata potřebují pomoci, s tím se plně stotožňuji, tak se starejte o ohrožené vymírající druhy, o zachování ekostystémů, které podporují druhovou rozmanitost a nestavte zbytečně tisíce útulků pro přemnožené psy, které nikdo nechce a tak musí dožívat v bídných podmínkách, tím přírodě nijak nepomůžete. Tu vaši pomoc jste nějak redukovala na jeden jediný druh a to ještě přešlechtěnou formu, která v přírodě nemá naprosto žádné opodstatnění. Raději se starejte o reintrodukci, tedy navrácení vlků do naší pírody, když už, tím uděláte mnohem lépe. |
|
| |
|
daprochy |
#592016-02-22 19:31Našeho kluka (7let) mame z množirny. Po jejich péči cca 3 roky je hluchy a slepy. Kdybych dostala majitele do ruky, tak by mne museli zavřít, byla bych schopna mu ublížit, takže každy kdo si koupí šťěnè z množirny, by měl dostat navic tučnou pokutu a další namnožené šťeně. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#602016-02-27 16:19Opravdu dojemná starost o prostaty pejsků a kocourků. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#612016-03-22 14:57Tohle je blbost, nepodepisuji. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#622016-05-04 17:21potřebují naší pomoc!!!!-Toť vše !!!!!!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#632016-05-20 19:292VIRUSIEES IN PC 3324+1 VIRUSEEEES...DS Crews |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#642016-05-27 13:27Kastrace je velice důležitá, o tom není pochyb. |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.