Za udržení Československého kastračního programu
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Za udržení Československého kastračního programu
|
Nepřihlášený uživatel |
#262016-02-12 14:24takže aj obetavosť a pomoc tým, ktorí trpia, nie je v tomto chorom štáte žiadúca, neskutočné |
|
| |
|
Markéta Doležalová Kašková |
#272016-02-12 14:26Ano, má smysl. Spousta pejsků byla díky tomuto programu zachráněna. Mluvím z vlastní zkušenosti. Díky za tento program. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#282016-02-12 14:34Nesouhlasím s ukončením tohoto programu :( PROSÍM POMÁHEJTE DÁL!!!!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#292016-02-12 14:53Tito lidé si zaslouží maximální podporu při své práci. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#302016-02-12 15:06Nezdávejte to |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#312016-02-12 15:21Doufám, že můj podpis pomůže |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#322016-02-12 15:41S peticí naprosto souhlasím. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#332016-02-12 15:43Kastrácia je najhumánnejšia cesta ako znížiť počet psov a mačiek. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#342016-02-12 15:45Miluji zvířátka a proto si zaslouží pomoc. |
|
| |
|
anet |
#35 mate moj obdiv2016-02-12 15:59Obdivujem vas. To co robite a co ste dokazali za tak kratky cas je neuveritelne. Aj vdaka vam viem, ze pomahat sa da a ste mi vzorom. Mozno aj vy ste prispeli k tomu, ze sme sa nebali a zalozili vlastne obcianske zdruzenie na pomoc zvieratam. Prosim nevzdavajte sa. Ludia vzdy boli aj budu vselijaky, no my to nerobime pre ludi.... Vasa Anet |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#362016-02-12 16:56Prosim nevzdavajte to . Robite neskutocne zasluznu pracu , za ktoru vam vsetkym patri DAKUJEM. Aj ked to mate neskutocne tazke, myslite prosim na tie chudatka, ktorym ste pomohli a ktore este cakaju na vasu pomoc. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#372016-02-12 17:21Je mě líto všech mazlíků bez domova člověk by je nejraději všechny vzal domů ale to bohužel nejde proto jsem pro kastrace..... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#392016-02-12 20:40Lidskost a zodpovědnost lidem!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#402016-02-12 22:31Prosím za všechny týrané zvířata, nevzdavejte se, potřebují pomoc. Potřebují pomoc před horšímu zvířatmi a to jsme mi co se nazýváme lidi. Držím prsty ať nazbírate co nejvíc podpisů a tím vám otevřou dveře k svobodě kterou poskytujete tým co nemůžou mluvit. Nevzdavejte to , přeji hodně síly. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#412016-02-12 22:36všetko čo sa robí na záchranu a zlepšenie života zvierat má zmysel |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#422016-02-13 05:31Vida, fašistky. |
|
| |
|
Alexandra Pereira |
#432016-02-13 06:50Díky všem, co podporují tuto petici. MÁ TO SMYSL! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#442016-02-13 07:08Kastrovat je nutné, proto doufám, že vydržíte. |
|
| |
|
Martin |
#45 Prosím2016-02-13 10:11Prosím ... :'( |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#462016-02-13 12:46Zbytečná petice. Přemnožené a nemocné kusy zvěře se odjakživa střílely či utrácely, tak by to mělo zůstat i nadále. Útulky praskají ve švech čoklama, o které nikdo nemá zájem, vše jsou to jen zbytečně vynaložené peníze, které nikam nevedou a mohly se využít mnohem efektivnějším způsobem. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#472016-02-13 14:12Prosím o podporu, at tihle dobří andělé nekončí, kašlete na dementní názory,potřebujeme víc takových lidí.Děkuji s úctou za vaši práci. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#482016-02-13 14:17Rozhodně to nevzdávejte, ty zvířata vás potřebují..!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#50 Re:2016-02-13 15:59prosím ostatní, aby nereagovali, primitivovi stejně nevysvětlite, děkuji |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.