Výzva voličů: Miloši Zemane, zveřejněte své dárce podle zákona!
Výzva voličů: Miloši Zemane, zveřejněte své dárce podle zákona! / Oznámení / Přidejte se jako dobrovolníci před volbami / Komentáře
|
Nepřihlášený uživatel |
#12018-01-20 09:47Ty čuráku majznerů, protektorátní MAGORE !!!. Toho Lháře, Politickou Nulu, Podvodníka a Havloidního fašouna Drahoše, může volit tak akorát takový DEBIL a Pravdo-lhářskařská BESTIE, jako jsi ty sám !!! Zeman sice není to nejlepší, ale v letošní nabídce, spolu s Hannigem, byl a je jediný vhodný kandidát na prezidenta. Ten tvůj komikovědec Drahoš a ta jeho uslintaná SEMETRIKA, v čemkoliv nesahají prezidentskému páru Zemanových, ani po podrážky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22018-01-20 17:15Drahoše do koše!!!!! Nemám zájem o prezidenta islamistu, co by nám do země inportoval tísíce musulmanů, ani o prezidenta, kterému se líbí malinkaté děti. Proto volím M. Zemana. Zeman nedopustí, aby naši zemi zatáhli do područí přisluhovačů USA. Drahoše do koše!!!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#32018-01-27 15:35Pan inženýr Miloš Zeman je opět naším prezidentem a žádný Majzner z pražské kavárny na tom nic nezmění. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#42018-01-31 18:28Havloidi jsou nový druh obtížného hmyzu. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#52018-02-04 14:55Podoruji tuto petici,protože není možné aby nám stále vládl již 30let PROGNOSTICKÝ ÚSTAV - A TO NEJEN V PODOBĚ PREZIDENTA ZEMANA,ALE I BÝV.PREZ.KLAUSE, Všichni kamarádi z Prognostáku nás podvedli, okradli,a my se jim máme skládat na volební kampaně? Tak oni si žijou ze svých lehce vydělaných milionů a miliard /prezid.plat je přes 200 000 Kč/a budou se smát napáleným občanům, kteří je zvolili, do obličeje?Jsme celému světu pro smích!!! |
|
| |
|
AntiGerman |
#62018-02-04 14:57Je neskutečné jaký hloupý národ jsme. Nedivím se Němcům, co tu prováděli za obou světových válek. Třebaže s tím nesouhlasím, a měla by být petice za to, aby nás Němci odškodnili za způsobená příkoří a hrůzy. Podoruji tuto petici,protože není možné aby nám stále vládl již 30let PROGNOSTICKÝ ÚSTAV - A TO NEJEN V PODOBĚ PREZIDENTA ZEMANA,ALE I BÝV.PREZ.KLAUSE, Všichni kamarádi z Prognostáku nás podvedli, okradli,a my se jim máme skládat na volební kampaně? Tak oni si žijou ze svých lehce vydělaných milionů a miliard /prezid.plat je přes 200 000 Kč/a budou se smát napáleným občanům, kteří je zvolili, do obličeje?Jsme celému světu pro smích!!! |
|
| |
|
KatamaranXiňa |
#7 Co je všechno možné v čr2018-02-04 15:01NEROZUMÍM TOMU PROČ BYLY ZALOŽENY NEJMÉNĚ 3 ZCELA ZBYTEČNÉ PETICE NA TÉMA DEALERKY DROG A PROSTITUTKY TEREZY! MÁTE V ÚMYSLU SNAD POSLAT PETICI JEJÍM VĚZNITELŮM A OBŠŤASTŇOVAČŮM V PÁKISTÁNU, KTEŘÍ JI VĚZNÍ??? NEPODEPISUJI-AT SI TO TA KU..V.A ODPYKÁ V PÁKISTÁNU MEZI MUSLIMY!MOŽNÁ PŘIJME I JEJICH ŠÍLENOU VÍRU! Měla se kde učit - Podobná lehkoživka žijící z výnosů z trestné činnosti působí v lokalitě Ostrava-Radvanice, kde vlastní nemovitost - jde o osobu s poruchou osobnosti s patologickými rysy a narušenou psychikou - osoba dl.vysušených světlých vlasů, ročník 1953, vyžilého zevnějšku, ženského pohlaví,vypadající na 80let, jezdící v červeném Nissanu. Šmíruje všechny místní obyvatele a neustále sbírá a zneužívá veškeré, i osobní informace o všech známých, a porušuje zákony i telefonováním za jízdy. Jsou indicie že také řídí pod vlivem amfetaminů. Se zákonem měla problém i v zahraničí. Rodina ji exkomunikovala. To je doporučením i všem kdo ji znají!Rovněž tato osoba se živila prostitucí v minulosti. |
|
| |
|
anitizeman |
#8 Re: Pražskou kavárnu ani podvodné euro nechceme2018-02-04 15:06Ale i tak.......není možné aby nám stále vládl již 30let PROGNOSTICKÝ ÚSTAV - A TO NEJEN V PODOBĚ PREZIDENTA ZEMANA,ALE I BÝV.PREZ.KLAUSE, Všichni kamarádi z Prognostáku nás podvedli, okradli,a my se jim máme skládat na volební kampaně? Tak oni si žijou ze svých lehce vydělaných milionů a miliard /prezid.plat je přes 200 000 Kč/a budou se smát napáleným občanům, kteří je zvolili, do obličeje?Jsme celému světu pro smích!!! |
|
| |
Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)
2018-02-10 17:20- Date of removal: 2018-02-10
- Důvod odstranění:
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.