Výzva zastupitelstvu Městské části Praha 13
Výzva zastupitelstvu Městské části Praha 13 / Oznámení / Výzva zastupitelstvu Městské části Praha 13 a další kroky / Komentáře
|
Nepřihlášený uživatel |
#12013-09-19 07:53za sebe říkám, že petici od pana Kučery s exekuortského úřadu a expsrávce majetku SSM nepodepíši. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22013-09-19 08:04Kroky radnice a starosty vidím jako součást předvolební kampaně. Nevěřím jim ani pozdrav. Rád bych se mýlil... |
|
| |
Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)
2013-09-19 08:06- Date of removal: 2013-09-19
- Důvod odstranění:
|
Vařeka |
#4 Re: to máte jedno2013-09-19 08:24ono to máte stejný i s tím socdemákem INg. JUDR. BUDR. Kučerou, co svou exekutorskou současnot zaštíťuje pěti spolky a domem seniorů :-) v tom si jsou rovni. Tady ale nejde o změnu využití území a změnu UP jako v jiných případech, zde jen stavebník využil toho, čeho si nikdo před ním nevšimnul. Když si budu kupovat pozemek, který je pdole UP určen pro stavbu RD, tak také očekávám, že mi to stavební úřad schválí, pokud to bude v soulasu s normami . |
|
| |
|
praktik |
#52013-09-19 09:06vesměs uniká podstata letitého problému; Tedy, jak praví Utilianus, každý má právo získávat prospěch, leč nesmí se tak dít na úkor druhých. A jestliže stávající obyvatelé nebudou mít kde parkovat, a na to vemte jed, že tomu tak bude, tak je to naplnění citovaného klasika. Prospěch developera na úkor stávajících obyvatel. A je úplně jedno, jestli mu to někdo "závidí" či nezávidí. |
|
| |
|
Blus |
#6 Re:2013-09-19 10:39Jenže zase místní vadí, že se tam přitáhnou auta z okolí, když se tam nechá volné parkování. Platit také nechtějí. Koukal jsem na ten projekt a mají tam parkovacích ploch až hanba ... si myslím, že to ani neprodají. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#72013-09-19 10:39Je hezké že se na OC Lužiny začlo něco dělat.Bude to nové a čisté a hlavně dostupné pro všechny.Ale postavit vedle toho 5velkých věžáku je nesmysl takhle se kolem nedá zaparkovat a je málo parkovacích míst a takhle by se nedalo zaparkovat už pomalu nikde.Tak snad se tendle nápad neuskuteční takhle zrekonstruovaný to stačí bude to krásný a ne přeplácaný. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#8 Re:2013-09-19 18:46Ano, souhlasím s Vámi. Starosta tvrdí, že o ničem do poloviny září nevěděl. Já viděla na obrázku OC Lužiny s věžáky v březnu 2012. Nepřepsala jsem se skutečně to bylo 2012. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#92013-09-21 11:10Přiznám se, že zde vedené diskusi moc nerozumím. Jedno však vím určitě. Pan starosta a skupina zastupitelů dostali mandát od občanů MČP13 k tomu, aby zajistili slušné bydlení a servis (obchody, zdravotní zajištění, parkování atd.) podle potřeb občanů, nikoli developerů a různých "podnikavých" kamarádů. Pokud starosta mluví o tom, že nic neví, potom vykonává svůj mandát špatě a musí odejít. Když se podíváme, jak se za osledních 20 let bydlení zlepšilo, myslím, že se nemůže moc chlubit. Dokonce bych si dovolil říci, že poslední roky skoro škodí. Je čas na velkou změnu. Pane starosto odejděte, určitě se najde někdo lepší. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#102013-09-22 17:05A nejde jenom o parkování, ale i tu spoustu aut, které budou nově jezdit po příjezdových sídlištních komunikací a tím i zvýšení hluku. |
|
| |
|
liška 007 |
#11 Re:2015-02-12 06:23souhlasím, v tak zrekonstuovamné podobě, jak je dnes si myslím, že skutečně stačí |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#13 Re: Re: to máte jedno2015-02-12 09:50#4: Vařeka - Re: to máte jedno Zkusit to samozřejmě můžete, pak nám dejte vědět. |
|
| |
|
Dona |
#14 Re:2017-02-01 12:08Máte naprostou pravdu, je to už dávno všechno dohodnuto, a my s tím nic neuděláme, je to jedna velká mafie, chobotnice. |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.