Petícia proti zrušeniu rožňavského útulku (nutné vyplnit všechny)
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petícia proti zrušeniu rožňavského útulku (nutné vyplnit všechny)
|
Nepřihlášený uživatel |
#12013-06-17 16:27Petícia je proti zrušenie utulku pre psov v Rožnave,kto nesuhlasí so zrušením nech podpiše,čo bude so psikmi ktore su v utulku po jeho zrušení? čo im hrozí? kam pôjdu? |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#2 Re:2013-06-17 16:42neviem čo bude v priestoroch terajšieho utulku, ale viem že ich neustále atakuju aby urýchlene opustili priestory ktoré si sami za vlastné náklady dali do poriadku. Je k dispozícií pozemok ktorý neni oplotený a tam sa môžu presťahovať no nieje tam ani budova, ani média(voda, elektrina, plyn ani strechu nad hlavou by tam nemali. preto je potrebné aby predstavitelia mesta, ktorý si našli zámienku aby utulok zrušili , našli spôsob aby nový utulok mal všetko čo potrebuje. Ak petícia nepomôže utulok zanikne a potom vyhodený, zatúlaný a týrany psi nájdu v Rožňave len smrť. Preto že Ks bude a to iste viete ako to u nich chodí.. psíci tam nemaju nádej. Bohužial budú ich po pár dnoch zabíjať.
|
|
| |
|
Katka |
#32013-06-17 17:13Držím silno palce!!!! :) |
|
| |
Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)
2013-06-17 17:18- Date of removal: 2013-06-17
- Důvod odstranění:
|
Nepřihlášený uživatel |
#52013-06-17 17:18Příjde mi od města naprosto nesmyslné, rušit nějaký útulke, který funguje a domovy s vypětím všech svých sil, nachází. Zdá se, že debilita ovládá svět a to nejen Čechy, ale i Slovensko!! |
|
| |
|
lulu |
#6 Re: Re:2013-06-17 17:58nejspíš tam chce mít nějaký zazobaný podnikatel svoji firmu a pořádně si to pojistil eurama.
|
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#72013-06-17 18:22podepsano |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#82013-06-17 18:25Nechcem aby ste zavreli utulok |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#92013-06-17 18:33Utulek je nutnost a vy pani radni,koukejte pridelit jiny vhodny pozemek.A budte radi, ze se najdou lidicky,kteri maji zajem a staraji se. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#102013-06-17 18:39Tích chudáčikov by vyhodili späť na ulicu? Našich spoluobčanov z L IX,treba zrušiť.Tam je priestor oveľa väčší. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#112013-06-17 19:00Doufám a věřím, že tato petice vzburcuje chladná lidská srdce některých rožňavských, že se najde řešení a že tato petice pomůže zoufalou rožňavskou situaci vyřešit, tzn. pejsci přežijí, útulek se nezruší, najde se snad pro něj lepší místo... a pak najdou snad i nový domov šťastný domov i všichni pejskové a fenky. Musíme se všichni snažit, ozývat se, nebýt lhostejní a dělat vše pro to, aby to dopadlo dobře. Petici podepsalo již mnoho lidí z ČR i SR, musíme to vybojovat! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#132013-06-17 19:02pokud něco funguje a je to pro správnou věc, tak proč to rušit. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#152013-06-17 19:40rušení útulku pro psi se mi zdá nesmyslné a zbytečné. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#162013-06-17 20:13Prosíme, sežeňte co nejvíce podpisů sdílem kde jen to jde!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#172013-06-17 20:13Dúfam, že neplatí:Rožňava=zaostalý východ? Rada by som sa mýlila. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#182013-06-17 20:15Pes ma tiež dušu |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#192013-06-17 20:33chcem aby tie chudatka nemé tváre mali aspon ako takú strechu nad hlavou, jesť a piť!!! nehcem aby boli na uliciach alebo uspane!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#202013-06-17 20:46Som proti zrušeniu rožňavského útulku! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#212013-06-17 20:51Zdieľam prostredníctvom Facebooku |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#222013-06-17 21:09Podpisujem tuto peticiu aby psikovia sa mali dobre, a myslim ze je to dobry napad. Kazdy psik potrebuje domov.... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#232013-06-17 21:23Prosím velmi o zachování útulku a prokázat tak lásku ke zvířeti! Pomáhejme, neničme to, co pomáhá!!! Zdena Benzová |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#242013-06-17 21:34to vam neni lito tech bezbrannych psu kde nemaji kam jit a co zrat jak by bylo vam kdybyste nemeli kde jit a museli byste byt na ulici.ti psi si to opravdu nezaslouzi abyste byli knim hnusni a bezcitni. podivejte jaky utulek ma havirov v suche uplny luxus a ty zeny se staraji o ne jak pomoc tem psum najit domovy.nebudte prece k tem ubohym ctyr nohym kamhi |
|
| |
|
Lucie Václavíková |
#25 Lucie Václavíková2013-06-17 21:57Prosím kdo ještě nepřipsal do doplněné petice ke svému jménu datum narození a adresu trvalého bydliště ať si to prosím dopíše. Nejrychleji to jde z odkazu který Vám přišel na mail a který jste museli potvrdit. Omlouvám se tak za vzniklé komplikace. Vše je dělané ve spěchu a tak se občas stane nějaká chyba. Předem moc děkuji. Lucka V. |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.
