Petice proti umístnění Rákosníčkova hřiště na ul.Jirásková
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice proti umístnění Rákosníčkova hřiště na ul.Jirásková
|
Nepřihlášený uživatel |
#12016-04-13 19:15Je to z ruky a využívané jen menšinou a dovedla bych si to představit v parku ,kde je hřiště staré skoro nefunkční a škaredé dětí tam mají spíše víc nudy jak zábavy |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#2 hriste pred kulturakem2016-04-13 21:01udelajte to hriste treba pred uradem nebo za kulturakem at to maji vsichni blizko :D stejne to hriste do pul roku bude prazdne jako vsechny podobne po meste :/
|
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#32016-04-14 05:33Zatím co ostatní občané města musí docházet na Vsetín pěsky již od útlých let našim nepřizpůsobivým občanům se zde vypravují autobusy. Zatím co obyčejný občan žije z důchodu, který si tvrdě odpracoval těmto občanům se vypočítává z průměrné mzdy a to mnozí nikdy nepracovali pouhých 15 tis. Proč se romům neustále ustupuje kdo ví je to zase nějaká ta politická korektnost. naši lidé nedostanou ani ten kontejner na který si chudáci stěžují a na jeho nájem dostávají od sociálky. Jsou to vyžírky a ještě k tomu nevděčné a stále nenasycené a ukřivděné. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#42016-04-14 06:10Myslela jsem že to hřiště bude u lidlu už pro jeho reklamu. Naproti lidlu je prázdne hřiště je sice u cesty, ale stejně ho oploti tak proc není tam. |
|
| |
|
Miroslav Hříbek Autor této petice |
#5 Petice2016-04-14 06:26Vážení spoluobčané města Vsetín Děkuji Vám za spoluůčast v petici, a tímto Vám oznamuji, že jsem zaslal emailem link vážené paní místostarostce mgr.Simoně Hlaváčové aby viděli źe bojujeme za jiné místo vybudování Rákosníčkova hřiště.
|
|
| |
|
Karel |
#6 Divný argument2016-04-14 06:44Prý dětské hřiště nemůže být v Jiráskově, protože tam budou moci chodit Romové ... To už Okamura prosadil zákon, že romské děti některé věci nemohou nebo proč je chcete segregovat? P.S. Chybějící interpunkce také hodně vypovídá ("my bili abychom se tam báli" :-) |
|
| |
|
Miroslav Hříbek Autor této petice |
#7 Re: Divný argument2016-04-14 06:58Hlavně z důvodů Ma být v blízkosti Lídlu neboť pro hřiště hlasovali všichni kvůli tomu!!! |
|
| |
|
Eva |
#82016-04-14 07:16Dobrý den, já osobně si myslím, že Rakosníčkovo hřiště by mělo být postaveno co nejblíže prodejně Lidl,protože tahle společnost ho chce vybudovat. Navíc je to uprostřed velkého sídliště, kde ho může využívat místní mateřská školka a částečně základní škola. A bylo by bezva kdyby se naše zastupitelstvo zeptalo občanů, kteří mají největší podíl na výstavbě tohoto hřiště svým hlasováním.
|
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#92016-04-14 07:19Do takové lokality bych s dítětem určitě nechodila. A stejně bude za pár týdnů rozflákané vandaly. Zajímalo by mě kdo tohle navrhl. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#102016-04-14 07:23Když jsem hlasovala,bylo psané,že hřiště postaví na Ohradě. |
|
| |
|
Karel |
#13 Re: Re: Divný argument2016-04-14 09:52#7: Miroslav Hříbek - Re: Divný argument Počkete chvíli ... Já tu vidím rasistickou petici "nestavte hřiště pro Romy" ... Kdyby byla výzva koncipována "chceme hřiště blíže Lidlu", tak je to úplně jiná petice, ne? |
|
| |
|
berulinka |
#14 Re: Re: Re: Divný argument2016-04-14 10:05#13: Karel - Re: Re: Divný argument ja si jen myslím ze maminky se bojí o své děti. tak jako ja aby je romské nenapadly nebo hůř něco neudělaly. ja osobně si myslím ze to ma byt postavené někde jinde. |
|
| |
|
Petra Románková |
#15 Pravopis2016-04-14 10:12Pane Hříbku, nechcete si v petici upravit trochu pravopis a formu? Je to hrozné... Jak nějaký výkřik v komentu na Facebooku, ne úřední dokument. |
|
| |
|
Lenka Fialová Nepřihlášený uživatel |
#162016-04-14 10:13Uff, petice, která nesplňuje žádné podmínky, je pouze na internetu, a je napsaná špatnou češtinou plnou chyb? Obávám se, že tu bych nepodepsala, ani kdybych s ní souhlasila. Nevím, jak moc pan Hříbek a jeho blízcí hlasovali, ale my tedy hodně. A předtím jsme si přečetli pravidla a proto vím, že hřiště v žádném případě nemuselo být v blízkosti Lidlu. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#17 Re: Divný argument2016-04-14 10:22#6: Karel - Divný argument okamura neokamura.. cigány nemá nikdo rád |
|
| |
|
berulinka |
#18 Re:2016-04-14 10:23přesně i když bydlím na travnikach ale s dítětem tam nepůjdu to si radši zajdu na poklidné hřiště kde je klid. |
|
| |
Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)
2016-04-14 11:53- Date of removal: 2016-04-14
- Důvod odstranění: nasrana tchyn?
|
Josef Hruboš |
#20 Re: Vůbec, ať si to hřiště postaví za městem2016-04-14 11:59#19: Nasraná tchýně - Vůbec, ať si to hřiště postaví za městem Ja bych všechny ty nasrané tchýně zakázal!!! |
|
| |
|
Cenzura |
#21 Cenzura!2016-04-14 12:33Okamžikem kdy tu administrátor cenzuruje příspěvky, považuji to za další zmanipulovanou petici......ODPAD |
|
| |
|
Nasraná tchýně |
#22 Zasraní komanči co si hrajou na ankety2016-04-14 12:34Co si o sobě myslíte? Že budete cenzurovat názory svobodných lidí? Tady ještě není Čína, ikdyž by to tak pan prezident chtěl! |
|
| |
|
Mao Ce-tung |
#23 Kolik dostane mesto za reklamu?2016-04-14 12:40To vypada jak reklamni plocha.....
|
|
| |
|
Walt Kowalski |
#24 Rákosníci2016-04-14 12:44Pfuj, je mi zle z těch rákosníků! Kdo to sem zase tahá? |
|
| |
|
Lidl |
#25 Ano hřišti, ano Lidlu2016-04-14 12:49Jako zástupce Lidlu mužu potvrdit že děti budou vybaveny Lidl chrániči, Lidl taškami, a bude tu Lidl ochranka..... |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.
