Nesouhlasíme s iniciativou Svobodu médiím z 15.4.2015
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Nesouhlasíme s iniciativou Svobodu médiím z 15.4.2015
|
Nepřihlášený uživatel |
#1 Nesouhlas2015-04-28 06:39Zase už skupiny vyvolených, zase už jeden povinný názor, zase vytváření domnělých nepřátel, narůstá míra rozsévání nenávisti mezi národy. To vše za přímé pomoci, ba autorství, mainstreamových presstitutek. Na "zpravodajství" ČT se nedá dívat, režimní poskoky nelze číst. Vítám všechno, co se tomuto postaví... proto nesouhlasím s iniciativou Svobodu médiím. Jakou svobodu mají na mysli? Svoboda je nedělitelná! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22015-05-08 06:29Jak rekl pan Hajek: Havlisiti to jsou novodobi bolsevici! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#32015-05-09 06:57V naší zemi se za svobodu projevu považují rusofobní výlevy, podpora amerického imperialismu, navádění k trestným činům proti ústavě a přirozenému řádu, podřízenost neziskovým organizacím placených státem, oligarchy a Západem, nadávání na prezidenta, nemravného Putnu, Saudka a spol, nadnárodních korporací a pod. Chybí naprostá informovanost, co se děje ve světě či doma, místo toho jsou tam zpravidla pitomosti a nic neříkající zprávy. Jakmile je někde nějaká PRAVDA, následuje okamžitý zarputilý a nenávistný atak politiků, novinářů, herců a spol. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#4 Média kavárně nedáme!2015-05-09 13:16Prý Svobodu médiím - když se dívám na tu partu profláklých xichtů kavárenských havlofašistických prasat, kteří tak hystericky potírají a cenzurují jako demokratičtí šakali každou jinou "pravdu a lásku" než je ta jejich, tak se divím, že zrovna oni se zaštiťují svobodou slova. Zloděj křičí - chyťte zloděje, jaká drzost, jaká nehoráznost! Ať už ten spolek diletantů nadobro zmizí z našich dějin, cožpak už se ta sebranka povalečů nenaškodila naší zemičce dost?! |
|
| |
|
Radárek |
#5 S tohle partou,2016-01-30 16:51kterou vede proamerický zrádce Klvaňa, nečekejme žádnou svobodu. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#62016-05-30 14:06Podporuji skutečnou nezávislost médií a odsuzuji status quo kdy mainstreamová média jsou často hlásnou troubou "jedině správného názoru", těch, kteří nejen že ovládají tato média a různé instituce, ale i politiky, kteří jsou de facto jen jejich sluhy. |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.