Zachovat nynější název Ruzyně
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Zachovat nynější název Ruzyně
|
Ivana Nepřihlášený uživatel |
#12011-12-27 20:26Nemám co dodat. Také si myslím, že bezhlavé pojmenovávání a pak následné přejmenovávání už tu několikrát bylo a mohli bychom se z toho poučit |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22011-12-27 21:24pojmenovávání ulic,veřejných prostranství jmény politiků to už tady bylo.Po 89 se to rušilo a teď je jistota,že se to nebude rušil v budoucnu opět? |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#32011-12-28 00:30Přeji si zachovat název Ruzyně |
|
| |
|
m |
#4 Ta petice už tu je:2011-12-28 01:00"http://www.petice24.com/proti_prejmenovani_letiste_ruzyne_na_letiste_v_havlaa", zbytečně rozmělňujete podpisy. |
|
| |
|
Ivana |
#5 Re: Ta petice už tu je:2011-12-28 17:11Díky za informaci, zřejmě jich bude kolovat víc a to je škoda. Takže jsem rozeslala tu půvpdní |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#62011-12-28 19:06Zajimalo by me, kolik by to eventualne stalo a hlavne KDO BY TO PLATIL. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#72011-12-30 15:37S veškerou úctou k panu Havlovi nechápu,co má společného s naším letectvím.Ať si dramatici pojmenují co chtějí,ale Ruzyně byla vždy Ruzyní a že už známých osobností v našem státě bylo a nikoho taková pitomost nenapadla. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#8 Re:2012-01-04 23:37 |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#92012-01-10 20:38Jsem pro zachování názvu Ruzyně. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#10 Re: Re: Ta petice už tu je:2012-01-11 19:14 |
|
| |
|
Helena |
#11 Re: Re: Ta petice už tu je:2012-01-11 19:17#5: Ivana - Re: Ta petice už tu je:
Ale to je úplně jiná petice. Já třeba žádné přehodnocování jeho role v Sametové revoluci nechci. Jen nechci, aby se po něm jmenovalo letiště. Myslím si, že tahle petice je smysluplnější a navíc má šanci zaujmout více lidí bez ohledu na jejich názor na roli pana Havla. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#122012-01-11 23:51Tato petice svědčí o malosti českého národa. osobně bych ale také nechtěl, aby se po tak význačném a ojedinělém člověku jmenovalo to ubohé pražské letiště. Přikláněl bnych se k názoru, aby se po něm pojmenovalo Václavské náměstí, kde se zapsal do našich srdcí snad nejvíce. (Proboha, to už jste zapoměli? Teď jsem neoslovoval ty komunistické šelmy!) |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#13 Re:2012-01-30 10:50#12: - Nejsem komunista ani zastánce nebo spojenec, jako Havel. Pokud si přejete něco přejmenovat po tom jidáši, ostatně zaplaťpámůh že Vás análolezců je jen hrstka, tak si doma přejmenujte Vaše soukromé WC. ´Ať mu tam nechodí sr.t na hlavu celý zbytek národa.
|
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#14 Re: Malost českého národa.2012-02-15 14:07Névím co Vás opravňuje hodnotit malost či velikost českého národa. Pokud je smysl této petice projevem něčeho, tak tedy projevem zdravého rozumu. Víte např. jak dlouho vydrželo v USA přejmenování Cap Canaveral na Cap Kennedy? Domnívám se tedy, že s navrženým přejmenováním bychom měli nějaký čas počkat. Alespoň 10 let. J. Horký |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#152012-03-21 18:35Škoda, že petice proti změna názvu neměla lepší propagaci. Tak se jim to povedlo a změna bude stát pouze 4 miliony. Jen by mě zajímalo od kdy je 80 tisíc lidí většina?! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#162012-04-20 19:33samozdřejmě aspon všichni se učí i vyjm. slova , neměnit aspon jedno co je české a fungovalo at je dál |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.